مورایس:

ایران در جام جهانی باید لیاقتش را نشان دهد

ایران در جام جهانی باید لیاقتش را نشان دهد

به گزارش مرکز اسپرت، سرمربی سپاهان می گوید فقط کافی نیست ایران در جام جهانی باشد و باید کیفیت بالا و لیاقت شان را نشان دهند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، ژوزه مورایس در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل ذوب آهن اظهار نمود: همه می دانیم که بازی حساسی است و داربی اصفهان را پیش رو داریم. دو باشگاه مهم مقابل هم بازی می کنند و برای ما بازی بسیار مهمی است. به دنبال نتیجه و کیفیت هستیم تا هفته به هفته پیشرفت نماییم.
وی در رابطه خط دفاعی تیمش اظهار داشت: نگرانی خاصی برای خط دفاعی نباید داشته باشیم چون همه اشتباه می کنند. جزییاتی سبب گل خوردن ما شد. اشکال از خط دفاع نبود و مشکل تصمیم اشتباه بود. بازیکنان ما کیفیت های متفاوتی دارند که از آنها استفاده می نماییم. در آینده می خواهیم تیمی بهتر شویم اما متاسفانه در بازی قبلی یک اشتباه سبب باخت ما شد و مطمئن باشیم از این اشتباهات درس می گیریم.
سرمربی سپاهان در رابطه با دعوت شدن بازیکنانش به تیم ملی اظهار داشت: عملکرد تیمی شاید سبب شود یک بازیکن به تیم ملی دعوت شود. این نشان دهنده پیشرفت تیم است که سبب افزایش کیفیت انفرادی بازیکنان می شود. فقط 5 بازیکن دعوت نشدند بلکه 2 بازیکن دیگر هم بعنوان سهمیه زیر 23 سال به تیم ملی دعوت شدند. داریم شرایطی مهیا می نماییم که بتوانیم آنها را به تیم ملی بفرستیم و این خیلی خوب است.
او افزود: این فقط کافی نیست که به تیم ملی دعوت شوند. باید دنبال این باشند که در تیم ملی بمانند. رقابت با بازیکنان لژیونر دشوار می باشد و باید آنقدر کیفیت نشان دهند و از از پیراهنشان دفاع کنند. فقط کافی نیست ایران در جام جهانی باشند و باید کیفیت بالا و لیاقت شان را نشان دهند. من ایرانی نیستیم اما ایران لیاقتش را دارد و می تواند نشان دهد چه کیفیتی دارد.
مورایس در رابطه با عملکرد تیمش و شکست در هفته گذشته بیان نمود: ما 2 ماه پیش کارمان را با بازیکنان شروع کردیم و بازیکنان انسان هستند و هر روز نمی توانند کار کنند. تیمی نیستیم که فقط مقرر است دفاع کند و می خواهیم از عقب بازیسازی نماییم. کارمان را با نیما و رشید شروع کردیم و در لحظات آخر پیام نیازمند به تیم ما ملحق شد. فقط 2 هفته است این کار را با او شروع کردیم اما در آینده شرایط بهتری خواهیم داشت. من شناختی از لیگ و تیم ها ندارم و فقط دارم یاد می گیریم تیم ها چگونه بازی می کنند اما باور دارم در آینده یک تیم خواهیم شد و بهتر کار خواهیم کرد.
او در رابطه با عملکرد شهریار مغانلو اظهار داشت: بازیکنان ما همه به من اعتماد دارند و من به آنها اعتماد دارم. این یک بحث خصوصی بین بازیکنان است و من نمی توانم در این رابطه صحبت کنم.
منبع:

1401/06/13
23:17:55
0.0 / 5
320
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت