سرمربی تیم:

چرا مردم ماهشهر باید سرطان بگیرند اما پتروشیمی ها به تیم خلیج فارس کمک نکنند؟

چرا مردم ماهشهر باید سرطان بگیرند اما پتروشیمی ها به تیم خلیج فارس کمک نکنند؟

مرکز اسپرت: خوزستان سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر از عدم حمایت و کمک پتروشیمی های این شهر به تمیش، گله مند است.


موسی قنواتی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی برد پرگل تیمش مقابل امید وحدت مشهد در هفته دوم لیگ یک کشور، اظهارکرد: بازیکنانم روز به روز بهتر می شوند و مطمئن باشید هفته های آتی خیلی بیش از آنها خواهیم شنید تیم ما منسجم تر می شود.
وی بیان کرد: تیمم از نظر فنی چه هفته قبل و چه در بازی روز گذشته، به صورتی است که شاید کسی باور نکند که تیم ما برای حضور در لیگ یک ظرف مدت ۲ هفته آماده شد و این قول را مخصوصاً به استان خوزستان و شهرستان بندر ماهشهر می دهم که از خلیج فارس یک مدعی بسازیم ولی انتظار هم داریم که مسئولان کمک کنند. هر چند نماینده شهر و آقای بندری فرماندار شهرستان خیلی به ما کمک داشته اند تا ما امروز اینجا باشیم. به هر حال انتظار داریم همه بیشتر کنار هم باشیم و شک نکنید که روزهای خیلی خوبی را از تیم ما خواهید دید.
سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر اظهار داشت: در بازی با امید وحدت، پنج گل زدیم و شاید تمام گل های ما برمبنای برنامه تاکتیکی مان در دو هفته اخیر بوده و به این صورت نبود که فی البداهه گل زده باشیم.
وی درباره ی فشردگی مسابقات نیز عنوان کرد: بازی ها فشرده هستند و ما هم تیمی هستیم که طی مدت دو هفته تشکیل شده است و حتی به خاطر فشار مسابقات در بازی روز گذشته بین دو نیمه پنج تعویض مان را انجام دادیم تا بازیکنانم برای بازی روز چهارشنبه این هفته با تیم خوب خوشه طلایی لطمه نبینند. باید شرایط را مدیریت نماییم و بازیکنان را تا سه هفته آتی به شرایط آرمانی برسانیم.
قنواتی درباره ی روند آماده سازی ورزشگاه خانگی شان نیز اظهار داشت: متأسفانه فصل قبل هم که ما جزو چهار تیم جام حذفی بودیم از شخص رییس جمهور جناب آقای رئیسی عاجزانه خواهش کردیم به عنوان نماینده مردم ماهشهر در ورزش و فوتبالی که به هر حال تیم اول شهرستان هستیم، نیم نگاهی به شهرستان داشته باشند. بیش از ۲۰ پتروشیمی در شهر ماهشهر داریم و بارها این صحبت ها را کرده ام و تکراری شده اند ولی متأسفانه پتروشیمی هایی که باید بیایند کمک حال نماینده شهرستان و فرماندار باشند، نمی آیند. نمی دانم من تا کی باید این را بگویم.
وی افزود: به هر استانی که می روید مثل همین مشهد مقدس که روز گذشته در آن جا بازی کردیم و هر جای کشور، پتروشیمی ها مجموعه بسیار با کیفیت و بزرگی دارند ولی نمی دانم چرا ماهشهر از این قاعده مستثنی است.
قنواتی عنوان کرد: اگر بخواهیم باز مصاحبه های تندی نماییم اساسا می گویند که چرا مصاحبه کردید و چرا این صورت گرفت ولی مطمئن باشید اگر بنا بر این باشد که ما در شهر خودمان غریبه و مظلوم باشیم، مجبورم از ابزاری استفاده کنم که نباید این کار را انجام دهم. چرا مردم ما باید انواع و اقسام آلایندگی از سرطان و... را بابت آلایندگی پتروشیمی ها مبتلا شوند ولی نباید از یک استادیومی که حق یک درصدی ماهشهر است، برخوردار باشند. تمام خانواده های ما مشکل سرطان دارند و هر کدام که به دکتر مراجعه می نماییم می گویند صددرصد موجب و بانی آن به سبب آلودگی پتروشیمی ها است.1401/06/12
18:35:07
0.0 / 5
359
تگهای خبر: استادیوم , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت