سرمربی والیبال لهستان:

واقعا از تیمم راضی هستم

واقعا از تیمم راضی هستم

به گزارش مرکز اسپرت، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان از عملکرد تیم خود پیش از مسابقات جهانی رضایت دارد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، در دور آخر مسابقات جام واگنر، تیم ملی والیبال لهستان توانست مقابل صربستان با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسد. این دیدار در سه ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲ به سود تیم ملی والیبال لهستان به پایان رسید.
نیکولا گربیچ سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در مورد وضعیت تیمش برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان اظهار داشت: من واقعا از تیمم راضی هستم.
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان به بیشتر بازیکنان خود بازی داد تا همگی در شرایط مسابقه قرار بگیرند. بر همین مبنا گربیچ اظهار داشت: البته بعضی ها بیشتر بازی می کردند بعضی ها کمتر. اساسا این آخرین مهلت بود تا ببینیم آنها در چه فرمی پیش از رقابت های جهانی هستند. امیدوارم در مسابقات قهرمانی جهان همگی آنطور که باید ظاهر شویم.
گربیچ افزود: والیبال لهستان در شرایط خوبی قرار دارد. به یاد داشته باشید که ما سه ماه است با هم کار می نماییم نه سالها. در چنین مدت کوتاهی تغییر نگرش، ذهنیت و تکنیک یک نفر آسان نیست. این یک فرایند است اما من می توانم ببینم که همه پیشرفت می کنند؛ برخی بیشتر، برخی کمتر.
او در انتها اظهار داشت: من واقعا از نحوه شروع کارمان با بازیکنان راضی هستم.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال لهستان که میزبان مسابقات جام واگنر بود بدون حتی از دست دادن یک ست توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. لهستان در بازی اول خود ایران را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. همینطور در بازی دوم و سوم آرژانتین و صربستان را با نتیجه مشابه ۳ بر صفر شکست داد.1401/05/30
12:36:54
0.0 / 5
464
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت