بازی های كشورهای اسلامی؛

پاراکمانداران ایران صاحب چهار مدال دیگر شدند

پاراکمانداران ایران صاحب چهار مدال دیگر شدند

به گزارش مرکز اسپرت، پاراکمانداران ایران در بازی های کشورهای اسلامی یک مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز به دست آوردند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در روز پایانی مسابقات پاراتیراندازی با کمان، کمانداران کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند و در مسابقات بامداد امروز تیم ایران موفق به کسب ۴ مدال شد.
کامپوند مردان
رمضان بیابانی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۱ بر ۱۰۸ مقابل نماینده امارات به پیروزی رسید. وی در دور یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۳۶ مقابل هادی نوری دیگر ورزشکار کشورمان شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.
علی سینا منشازاده بعد از استراحت در دور نخست، در دور یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۱۳ مقابل نماینده ازبکستان به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۴ مقابل هادی نوری شکست خورد و به دیدار رده بندی راه پیدا کرد. وی برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده امارات رفت و با نتیجه ۱۴۷ بر ۸۷ به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.
هادی نوری بعد از استراحت در دور نخست، در دور یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۳۶ مقابل رمضان بیابانی از ایران به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۴ مقابل علی سینا منشازاده به پیروزی رسید و فینالیست شد. وی برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده ترکیه رفت و با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۳۹ به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.
کامپوند بانوان
منیره سادات حسینی در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۲۵ مقابل فرزانه عسگری از ایران شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.
فرزانه عسگری در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۲۵ مقابل منیره سادات حسینی به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه ۱۳۹ بر ۱۳۷ مقابل نماینده ترکیه به پیروزی رسید و فینالیست شد. وی در دیدار فینال به مصاف نماینده ترکیه رفت و با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۰ شکست خورد و به مدال نقره رسید.
مریم یاورپور در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۱۲ مقابل نماینده امارات به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۳۴ مغلوب کمانداری از ترکیه شد و برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده ترکیه رفت و بعد از تساوی ۱۳۷-۱۳۷، در تیر تای (طلایی) موفق شد مقابل حریفش به پیروزی برسد و مدال برنز این مسابقات را از آن خود کند.
w۱ مردان
محمدرضا زندی در دیدار نیمه نهایی با نتیجه ۱۳۳ بر ۱۳۲ مقابل کمانداری از ترکیه شکست خورد و برای کسب مدال برنز به مصاف دیگر نماینده ترکیه رفت و با نتیجه ۱۳۰ بر ۱۲۸ شکست خورد و به مقام چهارم رسید.
روز گذشته تیم ایران صاحب ۳ مدال طلا و دو مدال نقره شده بود. تیم ایران در مسابقات عصر امروز هم شانس کسب ۴ مدال دیگر را دارد.


منبع:

1401/05/23
15:30:17
0.0 / 5
610
تگهای خبر: بازی , پیروزی , تساوی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت