جراحی ملی پوش بوکس به علت ضایعه مغزی!

جراحی ملی پوش بوکس به علت ضایعه مغزی!

ملی پوش تیم جوانان بوکس ایران به علت ضایعه مغزی زیر تیغ جراحان رفت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، محمد امین روستایی بوکسور همدانی تیم ملی جوانان که در اردوی این تیم در استان کردستان حضور دارد، بعد از آخر یکی از تمرینات تیم ملی از هوش رفت که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

تیمور خانی، سرپرست اردوی تیم بوکس جوانان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بوکس در مورد این حادثه عنوان کرد: بعد از آخر تمرینات تیم ملی، روستایی برای شستن دست و صورت خود به سمت سرویس بهداشتی رفت، اما بعد از مدتی بی هوش روی زمین افتاد. بعد از این اتفاق سریعاً با اوژانس تماس گرفته شد و روستایی به بیمارستان منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: در بیمارستان مشخص شد که او متاسفانه گرفتار ضایعه مغزی شده است و باید سریعاً تحت عمل جراحی قرار بگیرد. بعد از اطلاع از این مورد و در نخستین فرصت این بوکسور جوان کشورمان تحت عمل جراحی قرار گرفت و طبق اعلام نظر پزشک معالج او، عمل با موفقیت انجام شده است.

خانی در مورد علت این حادثه اظهار داشت: هنوز دلیل این اتفاق مشخص نشده است و طبق گفته پزشکان باید با بررسی های بیشتر مشخص شود که علت این حادثه چه بوده است. البته طبق اعلام پزشک معالج روستایی این اتفاق هیچ ارتباطی به تمرینات بوکس نداشته و نیازمند بررسی تخصصی بیشتری برای مشخص شدن دلیل حادثه هستند.

وی در مورد شرایط حال حاضر روستایی اظهار داشت: بعد از عمل جراحی درصد علایم هوشیاری محمدامین بیشتر شده است، اما متاسفانه هنوز در کما قرار داد و طبق اعلام پزشک باید منتظر ماند تا شرایط او در ایام آینده مشخص شود. امیدوارم با دعای خیر مردم و جامعه بوکس کشورمان هر چه زودتر شاهد بهبودی این بوکسور جوان باشیم.

منبع:

1401/05/18
23:17:19
0.0 / 5
695
تگهای خبر: پزشك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت