اعلام برنامه مراحل یك چهارم و نیمه نهایی؛

پیگیری مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال المپیاد دانشجویان

پیگیری مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال المپیاد دانشجویان

مرکز اسپرت: چهارمین روز از المپیاد ورزشی دانشجویان با مشخص شدن تیم های راه یافته فوتسال به مرحله نیمه نهایی و دو رشته والیبال و بسکتبال به مرحله یک چهارم نهایی مورد پیگیری قرار|گرفت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، در رقابت های فوتسال پانزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر و در مرحله یک چهارم نهایی تیم های شهید چمران اهواز، اصفهان، افسری امام حسن (ع) و شهید رجایی با پیروزی مقابل حریفان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
در مرحله نیمه نهایی روز سه شنبه ابتدا تیم دانشگاه های شهید رجایی و اصفهان به مصاف یکدیگر می روند. سپس دو تیم دانشگاه شهید چمران اهواز و افسری امام حسن (ع) مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.
در رشته والیبال ۸ تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شدند. در این مرحله تیم دانشگاه های تبریز با صنعتی امیر کبیر، پیام نور گیلان با غیر انتفاعی امام رضا (ع)، تهران با غیر انتفاعی آذربادگان، ولیعصر رفسنجان با موسسه غیر انتفاعی زند شیراز مسابقه خواهند داد تا تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شوند.
در مسابقات بسکتبال برای مشخص شدن چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی تیم دانشگاه های شهید بهشتی با هرمزگان، پیام نور شهرکرد با مازندران، تهران با شیراز و فردوسی مشهد با میزبان رقابتها یعنی تبریز بازی خواهند کرد.
امروز پذیرش تیم های دوومیدانی، شنا، کاراته، کشتی آزاد و فرنگی صورت خواهد گرفت.
پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر به میزبانی دانشگاه تبریز تا ۵ مرداد ادامه خواهد داشت.


منبع:

1401/05/05
08:12:24
0.0 / 5
606
تگهای خبر: بازی , بسكتبال , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت