المپیاد دانشجویان كشور؛

۴ تیم برتر بسکتبال، والیبال و فوتسال دانشجویان دختر مشخص شدند

۴ تیم برتر بسکتبال، والیبال و فوتسال دانشجویان دختر مشخص شدند

به گزارش مرکز اسپرت پنجمین روز رقابتهای پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر با معرفی تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال، والیبال و فوتسال به پایان رسید.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، پنجمین روز از رقابتهای پانزدهمین المپیاد فرهنگی-ورزشی دانشجویان دختر در رشته های بسکتبال، والیبال و فوتسال پیگیری و با شناخت تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مورد پیگیری قرار|گرفت.
در رقابتهای بسکتبال که با شرکت ۱۲ تیم در سالن شهدای دانشگاه تبریز برگزار شد، پس از انجام رقابت های مرحله یک چهارم نهایی، تیم های دانشگاه های الزهرا، اصفهان، بو علی سینا همدان، پیام نور آذربایجان شرقی موفق شدند به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه پیدا کردند.
بر این اساس امروز ابتدا تیم دانشگاه الزهرا (س) با تیم دانشگاه اصفهان و تیم دانشگاه های بوعلی سینا همدان و پیام نور آذربایجان شرقی به مصاف یکدیگر می روند تا چهره تیم های صعود کننده به فینال مشخص شود.
در مسابقات والیبال که با شرکت ۱۲ تیم در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار می گردد چهار تیم الزهرا (س)، مازندران، تهران و تبریز با شکست حریفان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
بدین ترتیب امروز برای معرفی تیم های راه یافته به مرحله نهایی ابتدا دو تیم دانشگاه الزهرا (س) و تهران به مصاف یکدیگر می روند، سپس دو تیم مازندران و تبریز رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.
در رقابتهای فوتسال که در سالن استاد شهریار دانشگاه علوم پزشکی برگزار می گردد ۱۲ تیم با هم به رقابت پرداختند که بعد از آخر دور گروهی و مرحله حذفی ۴ تیم دانشگاه های تبریز، فنی و حرفه ای مازندران، فردوسی مشهد و علامه طباطبایی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
امروز برای شناخت تیم های صعود کننده به مرحله نهایی ابتدا تیم دانشگاه تبریز میزبان رقابتها مقابل تیم دانشگاه علامه طباطبایی قرار می گیرد. سپس دو تیم دانشگاه های فنی و حرفه ای مازندران و فردوسی مشهد رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.
همچنین رقابتهای کاراته امروز در دو بخش کاتا (انفرادی و تیمی) و کمیته در دو وزن منهای ۵۰ و ۵۵ کیلو گرم برگزار می شود.
مسابقات دو و میدانی در مواد ۶۰ متر، ۶۰ متر با مانع، پرش سه گام، ۴۰۰ متر، پرتاب وزنه، پرش ارتفاع، ۱۵۰۰ متر، پرش طول و ۸۰۰ متر آغاز خواهد شد.
مسابقات شنا در ۱۰ ماده انفرادی و ۲ ماده تیمی برگزار می گردد که امروز دانشجویان در ۸ ماده ۱۰۰ متر آزاد، ۶۶ متر قورباغه، ۶۶ متر پروانه، ۴ در ۶۶ متر مختلط تیمی، ۶۶ متر آزاد، ۲۰۰ متر قورباغه، ۱۰۰ متر کرال پشت و ۴ در ۳۳ مختلط انفرادی برگزار می شود.
پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور از ۱۹ لغایت ۲۵ تیر ماه در ۱۰ رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه تبریز درحال برگزاری است.

1401/04/25
12:49:24
0.0 / 5
562
تگهای خبر: آموزش , بسكتبال , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت