مدیرعامل باشگاه:

هیات مدیره در استقلال خوزستان تزیینی نیست

هیات مدیره در استقلال خوزستان تزیینی نیست

خوزستان مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان ضمن اشاره به انجام یک کار تیمی خوب در این باشگاه، اظهار داشت: در فوتبال ایران هیات مدیره ها تزئینی هستند اما در استقلال خوزستان به این صورت نیست.


کیوان بابادی در نشست مدیران عامل باشگاه های لیگ یکی که روز گذشته دوشنبه به میزبانی استقلال خوزستان در تهران برگزار شد، اظهارکرد: نخستین بار بود که در سطح لیگ یک چنین جلسه ای برگزار شد و روی موضوعات مختلف بحث کردیم. هدف فوتبال است و در کنار این مهم، سلامت فوتبال و مرتفع کردن مشکلات فوتبال را هم داریم.
وی افزود: عمده مبحث مدنظر در این نشست افزایش سهمیه صعود از دو به سه تیم است. در میدان فوتبال هم فرزند رقابت، رفاقت است اما فوتبال ایران روز به روز شاهد نابسامانی می شود که بخشی از آن به سهل انگاری و بی توجهی ما مدیران برمی گردد که به نظرم وقتی سهمیه زیاد شود حتما رقابت بیشتر می شود و تا هفته پایانی، رقابت ها جان دار و زنده است و این هم به فوتبال کمک می کنند.
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان اظهار داشت: درباره مطرح شدن بحث عدم نظارت بر لیگ یک در این نشست هم اظهار داشت: در ۳۴ هفت لیگ یک، برای یک مرتبه تست دوپینگ گرفته نشد و نظارت روز اجرای بازی ها را هم تفننی دیدم و احساس می کردم ناظران بنابر تکلیف نظارت می کنند.
او همینطور درباره نظارت بیشتر بر داوری ها در لیگ یک، اظهار داشت: همیشه به داوران احترام گذاشته ام اما اگر داوری اشتباه سهوی می کند باید آن داور تنبیه شود و حتی رسانه ای شود. فکر می کنم نظارت عاملی بر سلامت است.
بابادی ضمن اشاره به هیات مدیره فعال این باشگاه، اضافه کرد: یکسری از عوامل در موفقیت ها دیده نمی شوند. استقلال خوزستان پیش از اینکه یک مدیرعامل فعال داشته باشد یک هیات مدیره جوان و پای کار دارد. در فوتبال ایران هیات مدیره ها تزئینی هستند اما در استقلال خوزستان به این صورت نیست. در استقلال خوزستان کار تیمی داریم که جا دارد از شرکت گروه ملی تشکر کنم.
وی با بیان اینکه سال جاری هدف استقلال خوزستان صعود به لیگ برتر است، اظهار داشت: امیدواریم امانت دار باشیم. ضمن اینکه باید از پورموسوی حمایت نماییم.
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان درباره انتقادهای سهراب بختیاری زاده درمورد برخی موضوعات در باشگاه استقلال خوزستان، اضافه کرد: بختیاری زاده یکی از خوب های استان است و حفظ او یک سرمایه و وظیفه است. او نگاه حرفه ای و بالاتر از سطح لیگ یک به فوتبال داشت و وجه اشتراک من و او در مورد لیدر بود. من موافق حذف لیدر نیستم اما تا وقتی که لیدر در جهت اهداف باشگاه حرکت نکند او را به نزدیکی خودم راه نمی دهم. باشگاه استقلال خوزستان متعلق به استان خوزستان است و در باشگاه به روی همه باز است.
وی درباره کسر سه امتیاز از استقلال خوزستان به علت حضور نیافتن در آخرین بازی فصل گذشته، اظهار داشت: من با نفس کار مخالف نیستم و به کمیته انضباطی تبریک می گویم که جسارت دارد و تنبیه می کند اما جا و زمان تنبیه مهم می باشد و حتی باید نام اشد مجازات را روی آن بگذاریم تا منِ به مجری اجرای مصوبات اجازه تخلف ندهد اما در آن بازی واقعاً قصد عدم حضور نیافتن نداشتیم و قصوری صورت گرفت که بابت آن عذرخواهی کردیم. خودمان را هم سرزنش کردیم اما مستحق تنبیه هستیم اما تنبیهی که عدالت محور باشد و ان شاءالله استقلال خوزستان را ببخشند و قول می دهیم که تکرار نشود.1401/04/07
08:50:23
0.0 / 5
692
تگهای خبر: استقلال , بازی , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت