زمان شروع ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال مشخص شد

زمان شروع ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال مشخص شد

مرکز اسپرت: پروسه ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال از 14 تیر شروع می شود و طبق روال بصورت برخط و بوسیله سامانه مربوطه صورت خواهد گرفت و داوطلبان بعد از ثبت نام بمنظور تحویل مدارک و مستندات در محل فدراسیون حضور پیدا می کنند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال درباب برگزاری نشست مشترک با اعضای کمیته های بدوی و استیناف انتخابات فدراسیون عنوان کرد: پیرو مصوبه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که دهم خرداد برگزار شد، قرار شد مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای انتخاب تعدادی از اعضای هیات رئیسه که شامل رئیس، نایب رییس اول، نایب رییس دوم و نماینده باشگاه ها در هیات رئیسه فدراسیون خواهد بود، در تاریخ ۸ شهریور اجرا شود و اقدامات لازم دراین زمینه صورت بگیرد. به دنبال انجام این امر فدراسیون فوتبال مقدمات کار خودرا مطابق اساسنامه و مقررات انتخاباتی آغاز نموده و برای انجام آن برنامه زمان بندی دقیقی شامل تمامی مواعد انتخاباتی تهیه و به کلیه مبادی مربوطه ارجاع شده است.

وی در ادامه بیان کرد: خیلی از کارهای مربوط به برگزاری انتخابات بر عهده کمیته های مرتبط فدراسیون شامل کمیته های بدوی و استیناف انتخابات است که شروع شده و باتوجه به فاصله زمانی باقیمانده تا برگزاری مجمع انتخاباتی در تاریخ هشتم شهریور، نخستین جلسه با این اعضا هفته گذشته بمنظور تبیین و مرور دستورالعمل ها، تدوین تقویم و بررسی مسیر روند انتخابات در محل فدراسیون انجام شد.

دبیرکل فدراسیون افزود: مطابق اساسنامه و همین طور باتوجه به برنامه زمان بندی، فراخوان برگزاری این انتخابات تهیه شد که بعد از تایید در روزنامه های کثیرالانتشار و سایت فدراسیون منتشر خواهد شد. طبق اساسنامه باید ۶۰ روز پیش از انتخابات این امر صورت پذیرد. به جهت این که ۶۰ روز قبل آن روز جمعه ۱۰ تیر است که روز تعطیل رسمی است، این فراخوان روز پنجشنبه ۹ تیر منتشر می شود. همین طور جلسات طبق اساسنامه و مقررات انتخابی برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

کامرانی فر در ادامه درباب زمان ثبت نام کاندیداها اظهار داشت: از ۱۴ تا ۲۰ تیر زمان ثبت نام متقاضیان و کاندیداها در فدارسیون است. در مدت یک هفته تعیین شده، همه متقاضیان با مراجعه به سامانه برخط فدراسیون برای برگزاری مجامع می توانند درخواست شان را جهت شرکت در پست های مد نظر ارائه کنند و بعد از آن و در مهلت یک هفته ای یاد شده و بعد از ثبت نام در سامانه و طبق اساسنامه برای تحویل اصل مدارک و مستندات در محل فدراسیون حضور پیدا کرده و آنرا تحویل دبیرخانه مجمع دهند. آنچه مسلم است در نهایت مدارک جهت بررسی و تایید صلاحیت کاندیداها تحویل کمیته بدوی و در صورت نیاز کمیته استیناف انتخابات می شود.

دبیرکل فدراسیون در آخر اظهار نمود: مجمع بسیار مهمی را در پیش داریم که مقرر است در آن رییس فدراسیون انتخاب گردد. از همه رسانه ها و علاقمندان به فوتبال تقاضا داریم درباب این امر مهم ما را یاری کنند. همین طور سال جام جهانی را داریم و تیم ملی فوتبال کشورمان در آینده ای نزدیک باید در مسابقات جام جهانی حضور پیدا کند، بدین سبب نیاز داریم تا با آرامش و تمرکز این مسیر را تا حصول نتیجه دنبال نماییم.

منبع:

1401/04/05
12:07:57
0.0 / 5
522
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت