طهماسبی:

کار سرمربی بعدی استقلال خیلی سخت خواهد بود!

کار سرمربی بعدی استقلال خیلی سخت خواهد بود!

به گزارش مرکز اسپرت یک بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: هرکسی که سرمربی استقلال می شود، باید از او حمایت شود چون کار سختی در پیش خواهد داشت.بهمن طهماسبی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در گفتگو با ایسنا، درباره شرایط آبی پوشان پایتخت بعد از جدایی فرهاد مجیدی اظهار داشت: فرهاد یک تیم خوبی را ایجاد کرده بود و انتظار داشتیم که تیمش را برای فصل بعد قوی تر ببندد اما پیشنهادی که در امارات دریافت کرد، سبب شد از تیم جدا شود و ما به تصمیمش احترام می گذاریم.

او افزود: البته مجیدی با استقلال قرارداد داشت اما در نهایت باشگاه رضایت داد که این مربی جدا شود. این مقداری عجیب است که فرهاد مجیدی رفت و قرارداد خویش را با باشگاه اماراتی بست و حداقلش این بود که باید مبلغ رضایت نامه ای در اختیار باشگاه استقلال قرار می گرفت اما فرهاد مجیدی راحت به آن تیم اماراتی رفت. در کل برای فرهاد مجیدی آرزوی موفقیت می کنم. درست است که خیلی ها ایراد می گیرند که این تیم اماراتی در رده های پایین تر لیگ اما فرهاد هدف های دیگری در ذهن دارد.

طهماسبی تصریح کرد: با عنایت به شرایطی که مجیدی از استقلال جدا شده است و کلی رکورد هم بر جای گذاشته است، کار سرمربی بعدی خیلی سخت خواهد بود و اگر مربی ایرانی که جانشین مجیدی باشد، کار بسیار سختی خواهد داشت. هم اکنون جواد نکونام مثل دوران بازیگری اش عملکرد خوبی در دوران مربی گری اش داشته است. به نظر من هرکسی که سرمربی استقلال می شود، باید از او حمایت چون کار سختی در پیش خواهد داشت.

این بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که در شرایط کنونی، مربی خارجی به آبی ها بیشتر کمک می نماید یا مربی خارجی؟ اظهار داشت: اگر مربی خارجی به استقلال بیاید، باید با کیفیت باشد اما گزینه های ایرانی هم می توانند به استقلال کمک کنند.

او در انتها درباره آینده تیم فوتبال استقلال با عنایت به شرایط موجود این تیم اظهار داشت: کار خیلی سخت شده است. نتایج فرهاد مجیدی کار را برای هر مربی ای سخت کرده است. هم اکنون به استقلال بعنوان یک تیم قهرمان نگاه می کنند. یکی از موفقیت های استقلال، تأثیر کادر مدیریت بود و امیدوارم برای فصل بعد هم آرامش در استقلال حکم فرما باشد تا باردیگر شاهد موفقیت آبی ها باشیم.

منبع:

1401/03/17
22:30:37
0.0 / 5
740
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت