رئیس فدراسیون دانشگاهی:

بهترین نفرات به مسابقات بین المللی اعزام خواهند شد

بهترین نفرات به مسابقات بین المللی اعزام خواهند شد

به گزارش مرکز اسپرت رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی اظهار داشت: در اعزام های بین المللی اساسا بهترین دانشجویان که شرایط فنی بالایی دارند اعزام خواهند شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، هادی بشیریان در مراسم افتتاحیه مسابقات دوومیدانی منطقه یک کشور در پسران کشور که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، با تبریک دهه کرامت وگرامیداشت سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی اظهار نمود: سیاست های فدراسیون، برون سپاری بخشی از فعالیتهای خود است.
وی اعزام تیم های ورزشی به مسابقات جهانی، آسیایی و منطقه ای را از مهم ترین برنامه های پیش رو عنوان و خاطرنشان کرد: نگاه ما در این حوزه، بخشی نگری نیست و اساسا برترین و بهترین دانشجویان که شرایط فنی بالایی دارد به مسابقات اعزام خواهند شد.
بشیریان ضمن اشاره به پیشبینی المپیادهای استانی در مهر سال جاری و با حضور ۵ بخش آموزش عالی که در اساسنامه فدراسیون هم آمده است، تصریح کرد: هیچ محدودیتی برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و فنی و حرفه ای وجود ندارد و می توانند دانشجویان خویش را به این مسابقات اعزام کنند.
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان: جامعه به دانشجویان سالم، شاداب و اثرگذار نیاز دارد
در ادامه انصاری راد، با تشکر از دست اندرکاران جشنواره و ابراز خرسندی و میزبانی دانشجویان دانشگاه های منطقه یک کشور در این جشنواره را مایه افتخار دانست.
وی ضمن اشاره به چالش و سختی ها در روزهای همه گیری کووید ۱۹، برای ورزش و تحصیل جامعه بخصوص جوانان و برنامه ریزی مسئولین ورزشی برای اجرای برنامه های ورزشی در خانه خاطرنشان کرد: در این خصوص معاونت دانشجویی و مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه با همکاری سازمان امور دانشجویان کشور برنامه های غنی و متنوع فراسازمانی در این دوران برگزار کردند که نتایج اثربخشی رو به دنبال داشت.
معاون دانشجویی در انتها با بیان فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص این که جوانان همیشه ورزش، تحصیل و تذهیب دنبال کنند، تصریح کرد: اساسا برخورداری از این سه مقوله، ما را در همه ابعاد موفق خواهد نمود.
در ادامه بلاغی مدیر امور پردیس های استان تهران با اشاره بر آثار فردی و اجتماعی ورزش، اظهار داشت: افزایش توانایی جسم، تعادل جسم و روان، طراوت و شادابی فردی، جلوگیری از برخی امراض و صدمه ها، از اثرات ورزش بر حوزه فردی است، از آثار اجتماعی ورزش میتوان به گسترش روابط اجتماعی، تقویت روح جمعی، افزایش حس همگرایی و مهم تر از همه کاهش صدمه های اجتماعی اشاره نمود.


منبع:

1401/03/15
21:51:25
0.0 / 5
683
تگهای خبر: آموزش , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت