پیشكسوت پرسپولیس مطرح كرد؛

شهباززاده به درد پرسپولیس نمی خورد

شهباززاده به درد پرسپولیس نمی خورد

مرکز اسپرت: مرتضی فنونی زاده معتقد می باشد سجاد شهباززاده به درد پرسپولیس نمی خورد و انگیزه کافی برای پوشیدن پیراهن این تیم را ندارد.


مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با ایسنا درباب پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فجرسپاسی اظهار نمود: در نیمه اول بازی خوبی را به ویژه از سمت پرسپولیس شاهد بودیم که مزد آنرا هم خیلی زود گرفتند و عالیشاه دروازه حریف را باز کرد. نمی دانم در نیمه دوم چه اتفاقی افتاد که پرسپولیس افت کرد و نزدیک بود از تیم بی انگیزه و سقوط کرده فجرساپسی گل بخورد.
وی افزود: درخشش گوهری و بی دقتی مهاجمان فجر موجب شد که پرسپولیس جریمه نشود. البته من فکر می کنم اگر به بازیکنان امید بازی می داد، قشنگ تر و بهتر بود برای اینکه نایب قهرمانی حدودا قطعی شده بود و جوانان تیم می توانستند یک محک نسبتا جدی بخورند. به نظرم هیچ اتفاقی نمی افتاد اگر بازیکنانی مثل فرجی در این دیدار آخر حاضر نمی شدند و چند بازیکن امید می توانستند خودرا به سرمربی تیم نشان دهند.
فنونی زاده درباره اینکه چه بازیکنانی باید در پنجره نقل و انتقالاتی از پرسپولیس جدا شوند، اظهار نمود: به نظر من ۷۰ درصد فهرست تیم باید فروخته یا کنار گذاشته شوند. بازیکنان زیادی در فهرست تیم وجود دارند که در سطح پرسپولیس نیستند و باید درتیم های دیگر بازی کنند. پرسپولیس نیاز به خانه تکانی دارد و بازیکنانی به تیم اضافه شوند که تیم را هم در راه قهرمانی لیگ برتر و هم قهرمانی آسیا کمک کنند. نایب قهرمانی امسال با وجود چنین بازیکن هایی کم از قهرمانی نداشت اما برای برگشتن به مسیر قهرمانی، گل محمدی نیاز به ابزار خوب و باانگیزه دارد. به نظرم، سرمربی تیم باید هر ۳ بازیکن خارجی پرسپولیس را کنار بگذارد و آنها را به کشورشان بفرستد. هیچ کدام از آنها در سطح پرسپولیس نیستند.
این پیشکسوت پرسپولیس درباب شنیده شدن نام هایی مثل سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی فر و سجاد شهباززاده در اطراف باشگاه پرسپولیس و همین طور قرارداد بستن با بیرانوند و پورعلی گنجی اظهار نمود: پیوستن یک دروازه بان و یک مدافع خوب مثل بیرانوند و پورعلی گنجی چیزی بود که پرسپولیس نیاز داشت و به نظرم این دو خریدهای خوبی برای تیم خواهند بود. اسماعیلی فر و رفیعی هم بازیکنان خوبی هستند اما شهباززاده ه درد پرسپولیس نمی خورد. او پارینه هم با بازار گرمی اهتمام کرد برای قرارداد بستن با سپاهان، نام پرسپولیس را در فهرست مشتری هایش بیاورد. او کلا ۲ بازی در آسیا خوب بازی کرد و اکثرا هم نیمکت نشین بود. این مهاجم سن و سال زیادی هم دارد و انگیزه کافی برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس را ندارد.
او در آخر اظهار نمود: این تیم اگر می خواهد به قهرمانی برسد، ضمن حمایت هواداران باید بازیکنانی را جذب نماید که انگیزه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشند و بتوانند به تیم کمک کنند تا به مسیر قهرمانی بازگردد.
منبع:

1401/03/13
17:39:59
0.0 / 5
767
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت