دیدار روسای فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و ورزش های دانشگاهی

دیدار روسای فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و ورزش های دانشگاهی

به گزارش مرکز اسپرت رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی دیدار نمود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با حضور در محل این فدراسیون در مورد همکاریهای دوجانبه بین دو فدراسیون ملاقات و گفتگو کردند.
در این دیدار که با حضور خواجوی دبیر کل کوشکی رئیس انجمن همگانی فدراسیون و احمدی رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان زنجان برگزار شد در جهت بررسی پتانسیل های موجود جهت همکاری مشترک بین دو فدراسیون بحث و تبادل نظر شد.
بهتری در این جلسه اظهار داشت: فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در تمام زمینه ها آمادگی همکاری با فدراسیون دانشگاهی را دارد.
در ادامه بشیریان اظهار داشت: در شهریور ماه سالجاری مسابقات ورزش های رقابتی در کشور ترکیه که در رشته های (ووشو، کشتی آزاد و فرنگی، سامبو، موی تای، کاراته و بوکس) برگزار گردد و امیدوارم بتوانیم با همکاری فدراسیون و بخش ها تیم های خوبی را به این رقابتها اعزام نماییم.
همچنین در ادامه این جلسه احمدی رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان زنجان گزارشی از نخستین دوره فستیوال هنرهای رزمی که از سوم خرداد به مناسبت آزاد سازی خرمشهر شروع شده و تا اول مهرماه هفته دفاع مقدس به صورت مجازی ویژه دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می شود را عرضه دادند.

1401/03/10
21:07:25
0.0 / 5
531
تگهای خبر: پزشك , تیم , دیدار , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت