قنبرزاده:

تیم ملی به انسجام نیاز دارد

تیم ملی به انسجام نیاز دارد

به گزارش مرکز اسپرت سرپرست سابق دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره جزئیات برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال توضیحاتی را عرضه داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، منصور قنبرزاده، سرپرست سابق دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره جلسه امروز (سه شنبه) مجمع فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار نمود: دستور جلسه درباره صورت های مالی، گزارش حسابرس مستقل و بازرس مستقل است. درباره عزل برخی از اعضای هیات رئیسه مجمع هم نظر داده خواهد شد.

او درباره عزل ۴ عضو هیات رئیسه اظهار داشت: دلایلی در این رابطه مطرح گردیده است. این عزیزان که مورد استیضاح هستند، بطور قطع دفاعیاتی خواهند داشت.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال درباره اختلافاتی که در فدراسیون به وجود آمده و گفته می شود این اختلافات رنگ انتقام به خودش گرفته، تصریح کرد: واقعا باید وجدان و انصاف و تقوا را رعایت کرد. تیم ملی ما به انسجام نیاز دارد. اگر اختلافی وجود دارد، قابل حل است. مجمع یک بلوغی دارد و تصمیم می گیرد که فوتبال ما ضرر نکند. هم اکنون ۲ نفر از فیفا و ۲ نفر از AFC حضور دارند و نباید شرایط بدی رخ بدهد.

او درباره بحث ایجاد کمیته انتقالی اظهار داشت: هر احتمالی امکان دارد اما اساس نامه شفاف است و اگر هیات رئیسه از ۵۰ درصد بیفتد، باز در اساس نامه فرآیندی تعریف شده است که این اتفاق نباید رخ دهد. این حاشیه ها به نفع فوتبال ما نیست. این حاشیه ها سبب می شود که مراجع فوتبالی تحت تأثیر قرار بگیرند. اگر این اتفاق رخ دهد، طبق اساس نامه دبیر کل موظف می شود که نسبت به مجمع انتخاباتی اقدام نماید اما اعضای باقی مانده هیات رئیسه همچنان هستند.

منبع:

1401/03/10
10:03:51
0.0 / 5
669
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت