برداشتن نخستین گام عملی برای احیای برق شیراز

برداشتن نخستین گام عملی برای احیای برق شیراز

مرکز اسپرت: فارس به دنبال جلسات برگزار شده از نیمه دوم سال قبل و طی آئینی با حضور پیشکسوتان عرصه فوتبال، مسئولان دستگاه های مختلف و مردم و بعد از آماده سازی قسمتی از زیرساخت های فیزیکی توسط شرکت برق منطقه ای فارس، نخستین گام عملی برای احیای باشگاه و تیم فوتبال برق شیراز برداشته شد.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس پنجشنبه ۵ خرداد، در حاشیه آئین احیای باشگاه برق شیراز، به خبرنگاران اظهار داشت: باشگاه برق شیراز، یکی از باسابقه ترین باشگاه ها خصوصا در عرصه فوتبال ایران و فارس بوده و همیشه طرفداران و علاقه مندان فراوانی داشته است.
اسماعیل محبی پور با اعلان اینکه اراده دستگاه های دولتی و در راس آن استانداری فارس، کوشش برای احیای باشگاه برق شیراز و کمک به رشد آن تا نقطه اوج بوده است، اظهار داشت: این تلاش با همراهی پیشکسوتان و دستگاه های اجرائی شامل مجموعه صنعت برق، ورزش و جوانان و... از نیمه دوم سال قبل با برگزاری جلساتی شروع شد.
او با اعلان اینکه امروز شاهد حرکت عملی و نمادین احیای برق شیراز هستیم، اظهار داشت: به طور قطع آنچه در اختیار استانداری و دستگاه های دولتی مرتبط در استان فارس باشد، هیچ کوتاهی در حمایت معنوی از این حرکت نخواهد شد، اما امیدواریم با حمایت و همراهی بخش خصوصی و تیم مدیریتی باشگاه، تیم برق شیراز بار دیگر روزهای اوج خودرا تجربه و تکرار کند.
محبی پور با یادآوری این که تیم های فجر شهید سپاسی، قشقایی و برق شیراز، هر یک علاقه مندان و طرفداران خاص خودرا دارد، هم افزایی بین مجموعه مدیریتی هر سه تیم در راه ایجاد محیطی پرنشاط، شاداب و پرامید در استان فارس را خواهان شد.
معاون استانداری فارس با بیان اینکه، امروز دولت و مدیریت ارشد استان، اهتمام جدی به احیای تیم برق شیراز و پشتیبانی از حرکت های ورزشی در رشته های مختلف خصوصاً رشته فوتبال بعنوان یک ورزش پرطرفدار، دارد، اظهار داشت: به حمدالله بین مجموعه مدیریتی سابق و فعلی برق شیراز هیچ تنش و مشکلی نیست، بااینکه در بحث جابه جایی همیشه انتظارات و نقطه نظراتی وجود داشته و دارد.
محبی پور با تصریح اینکه، وظیفه و اهتمام دولت و دستگاه های دولتی شامل استانداری، صنعت برق و ورزش و جوانان فارس، حمایت معنوی از احیای تیم فوتبال برق شیراز و این باشگاه بوده است، اظهار داشت: در بحث این که تیم فوتبال برق مقرر است در چه سطحی وارد عرصه رقابتها شود، یک تصمیم تخصصی بوده و برعهده تیم مدیریتی و فنی خواهد بود.
معاون استانداری فارس با بیان اینکه، ۲ مشکل در عرصه ورزش و کارهای ورزشی این استان مشهود بوده است، اظهار داشت: یکی از این مشکلات، اتکای کامل تیم ها و باشگاه ها به کمک و حمایت مادی و معنوی دولت و دستگاه های دولتی است؛ حال آنکه باتوجه به محدودیت های مالی و قانونی، دستگاه های دولتی امکان حمایت مالی کامل را ندارند.
او لزوم فراهم شدن بستر حضور بخش خصوصی به عرصه ورزش را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: یکی دیگر از مشکلات، مسائل مدیریتی داخلی باشگاه هاست که باید با تدبیر رفع گردد، امروز هم باتوجه به حرکت عملی برای احیای باشگاه و تیم فوتبال برق شیراز، نباید اجازه داد که این باشگاه به مشکلات گفته شده گرفتار شود.
معاون استانداری فارس با بیان اینکه، حمایت های معنوی استانداری، صنعت برق و ورزش و جوانان فارس و شهرداری شیراز درباب ادامه کارهای تیم های ورزشی ادامه خواهد داشت، ابراز امیدواری کرد که همه تیم ها و باشگاه های فعال در رشته های مختلف ورزشی، با همکاری مجموعه های مختلف خصوصا صنایع و فعالان بخش خصوصی، روند رو به رشدی را رقم بزنند.
محبی پور همین طور ضمن قدردانی از همراهی همه دستگاهها، از پیشکسوتان باشگاه برق شیراز بواسطه تلاش دلسوزانه برای احیای این باشگاه، قدردانی کرد و خواهان ادامه این همراهی و تلاش شد.1401/03/05
16:25:55
0.0 / 5
757
تگهای خبر: باشگاه , تیم , دستگاه , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت