یكشنبه برگزار می شود؛

نشست هیات اجرایی بامحوریت بازی های اسلامی وهزینه های کاروان ایران

نشست هیات اجرایی بامحوریت بازی های اسلامی وهزینه های کاروان ایران

به گزارش مرکز اسپرت نشست آینده اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که در آستانه مجمع فوق العاده این کمیته برگزار می گردد صرفاً به بازی های کشورهای اسلامی و بررسی هزینه های کاروان اعزامی اختصاص دارد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، اعضای هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک یکصد و نهمین نشست خویش را یکشنبه آینده (اول خردادماه) برگزار می کنند.
تنها محور تعیین شده برای این نشست در مورد بازی های کشورهای اسلامی است و گزارشی که اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی به این بازی ها باید در مورد هزینه های ارزی - ریالی نفرات اعزامی ارائه نماید.
این تک دستورالعمل در حالی برای نشست پیش روی هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک تعیین شده که نشست موردنظر در فاصله دو روز مانده به مجمع فوق العاده و تعیین کننده این کمیته برگزار می شود. تعیین زمان انتخابات کمیته ملی المپیک مهم ترین محور برای مجمع ۳ خردادماه خواهد بود.
نشست صد و نهم هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک به ریاست سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته در مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک برگزار می گردد.
پنجمین دوره بازی های کشورهای اسلامی طی روزهای ۱۸ تا ۲۷ مرداد سال به میزبانی قونیه ترکیه برگزار می شود.
تیروکمان، دوومیدانی، بسکتبال، دوچرخه سواری، شمشیربازی، ژیمناستیک، هندبال، جودو، کاراته، کیک بوکسینگ، تیراندازی، شنا، تنیس روی میز، تکواندو، والیبال، وزنه برداری، کشتی و فوتبال رشته های نهایی اعزامی کشورمان به بازی های کشورهای اسلامی هستند.
در بخش جانبازان و معلولان هم اعزام رشته های پاراتیروکمان، پارا شنا و پاراتنیس روی میز مصوب شده است.

1401/02/31
13:36:31
0.0 / 5
760
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , بسكتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت