شناسایی عوامل حمله به گل محمدی

شناسایی عوامل حمله به گل محمدی

مرکز اسپرت: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید دو فردی که به یحیی گل محمدی حمله کردند، شناسایی شده اند.


محمد محمدی در گفت و گو با ایسنا، درباره حواشی دیدار پرسپولیس برابر تراکتور اظهار نمود: متاسفانه شاهد شب سیاهی در فوتبال بودیم. اینطور اتفاقات را در بعضی استادیوم ها دیده بودیم اما در دیدار پرسپولیس و تراکتور در اوج خود رقم خورد. این اتفاقات نه در شان باشگاه بزرگ تراکتور و نه مردم خوب تبریز است. فکر می کنم از آنجایی این اتفاق آغاز شد که مسئولان برگزاری بازی طبق صورت جلسه و دستورالعمل ستاد کرونا بازی را برگزار نکردند. قرار بود فقط ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه را بلیت فروشی کنند وتماشاگر بیاید اما این اتفاق رخ نداد و تمام ورزشگاه را پر از تماشاگر کردند. وقتی ما میهمان هستیم، تمام مسئولیت برگزاری با تیم میزبان است و ما مسئولیتی نداریم. ما فوتبال بازی می نماییم تا هواداران از فوتبال لذت ببرند. ذات ورزش یعنی اینکه هوادار از فوتبال لذت ببرد. فوتبال رویدادی ورزشی است که هواداران از آن لذت ببرند.
ایشان سپس داد: پیش از شروع بازی زمانی که آقای گل محمدی به زمین رفت تا چمن را بازدید کند، سنگ پرانی و بی احترامی آغاز شد. بطری آب به سمت آقای گل محمدی پرتاب می کردند و ناسزا می گفتند. این روند ادامه داشت تا این که در ابتدای بازی داور، بازی را به خاطر لیزر متوقف کرد. واقعا به چه قیمتی؟ امتیاز بازی برای تراکتور چه ارزشی داشت که هوادارانش چنین رفتاری کردند؟ فوتبال برد و باخت دارد اما واقعا نتیجه گرفتن به چه قیمتی؟
معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در ادامه اشاره کرد: پیش از بازی مدیر تیم آقای پیروانی در جلسه هماهنگی مسابقه تاکید می کند که ۳۰ درصد ورزشگاه باید تماشاگر حضور داشته باشد اما این اتفاق رخ نمی دهد و تماشاگر زیادی می آید. یگان ویژه هم برای ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه خودش را آماده کرده بود نه این که اندازه کل ورزشگاه تماشاگر حضور داشته باشد.
او همین طور اظهار داشت: از دو نفری که به آقای گل محمدی حمله کردند شکایت کردیم و از جانب دیگر از مسئولان باشگاه تراکتور هم که نتوانستند بازی را مدیریت کنند شکایت خواهیم کرد. آن دو نفری که به آقای گل محمدی حمله کردند شناسایی شده اند و تا آخر این مساله را پیگیری می نماییم.
محمدی درباره بیانیه باشگاه تراکتور هم اظهار داشت: این بیانیه واقعا ساده بود. باتوجه به مستندات و اتفاقاتی که رخ داد، واقعا جای دفاع نداشت. ما هم خواهان این هستیم که کمیته انضباطی با شدت با این مساله برخورد کند. اگر به کسی لطمه جدی وارد می شد، چشمی کور می شد و یا کسی ضربه مغزی می شد، باز هم بیانیه می دادند و عذرخواهی می کردند؟ این رفتار چه توجیهی دارد؟ اگر اتفاق ناگواری رخ می داد چه کسی این مساله را مدیریت می کرد؟
منبع:

1401/02/30
14:47:25
0.0 / 5
749
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت