در گفت وگو با مرتضی اسدی مطرح شد

شعار جالب پرشورها در آزادی

شعار جالب پرشورها در آزادی

به گزارش مرکز اسپرت کاپیتان اسبق تراکتور اعتقاد دارد که تمدید قرارداد سائلام، تصمیم درستی از جانب باشگاه است.مرتضی اسدی، کاپیتان اسبق تراکتور در گفتگو با ایسنا، درباره نتایج نسبتا خوب تراکتور در بازی های اخیر (۲ پیروزی، ۲ تساوی و یک باخت) اظهار نمود: حضور سائلام در کسب این نتایج بی تأثیر نبوده است. البته تراکتور نتیجه ایده آلی نگرفته اما با این حواشی که پیرامون تراکتور بوده، این نتایج بد نیست. به نظرم مثبت ترین اتفاق برای موفقیت تراکتور زمانی بود که پرشورها به استادیوم برگشتند که شوک مثبتی نسبت به سائلام بود.

او اضافه کرد: بازگشت پرشورها سبب شد که خیلی ها دست و پایشان را جمع کنند و باشگاه حواسش جمع شود. مثبت ترین اتفاق این بود. بعد از آن شما دیدید با عنایت به حضور هواداران تراکتور، نتایج بهتری رقم خورد.

این پیشکسوت تراکتو درباره تمدید قرارداد سائلام بیان نمود: سائلام مربی بدی نیست و فوتبال ایران را می شناسد. به نظرم مقداری دستش بسته بوده است. در تراکتور باید خانه تکانی خوبی صورت گیرد تا باردیگر به روزهای خوبش برگردد. باید بازیکنان با کیفیت و جوان خوب لیگ را بیاورند تا سرمایه باشگاه شوند. علاوه بر این، بازیکن باید با تفکرات مربی جذب شود.

اسدی افزود: هنر مربی جمع کردن تیم است اما اگر ابزارش را نداشته باشد، حتی مربی بزرگ هم نمی تواند کار کند. در نهایت، به نظرم کار درستی است که قرارداد سائلام را تمدید می کنند. او حالا می تواند نفراتی که می خواهد را نگه دارد، نفراتی که نمی خواهد را مازاد اعلام نماید و با جذب بازیکنان با کیفیت، در تراکتور خانه تکانی کند.

او در ادامه درباره تقابل فردا (پنجشنبه) تراکتور با پرسپولیس در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال توضیح داد: زمانی که ما در تراکتور بازی می کردیم، پرسپولیس حرفی برای گفتن نداشت و در پنج فصلی که من بودم، چهار فصلش را بردیم. به نظرم چون شرایط پرسپولیس مشخص شده و برای نایب قهرمانی تلاش می کند و تراکتور هم می خواهد شرایط را بهبود ببخشد، بازی خوب و پرفشاری شاهد خواهیم بود. ان شاءالله یک برد خوب برای تراکتور رقم بخورد تا شرایطش در جدول رده بندی بهتر شود.

کاپیتان اسبق تراکتور درباره خاطراتش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: همه بردها شیرین هستند. من خاطره دردناکی از بازی با پرسپولیس دارم. خدا رحمت کند در بازی ای که با پرسپولیس داشتیم، هادی نوروزی مهاجمشان بود. در آن بازی خطایی روی هادی نوروزی کردم و از زمین بازی اخراج شدم. یکی، دو سال بعد هم هادی نوروزی فوت کرد. دیدن ویدئو این صحنه برای من دردناک است. امیدوارم این افراد از یادها نروند.

اسدی در انتها ضمن اشاره به برد تراکتور در ورزشگاه آزادی اظهار نمود: آن سال ها برای ما فقط برد بود اما پیروزی در استادیوم آزادی خیلی شیرین بود. حتی پس از بازی، هوادارانمان شعار می دادند که "پرسپولیس، به شهر ما خوش آمدی." پرشورها واقعا سرمایه تراکتور هستند. اگر ما صحبتی می نماییم به خاطر هواداران است. یکسری منفعتشان در گرو این صحبت هاست اما منفعت ما منفعت هواداران است.
1401/02/28
13:56:34
0.0 / 5
837
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت