ساكت:

سوال حاشیه ای نپرسید

سوال حاشیه ای نپرسید

مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار داشت: در بسکتبال امسال تیم نداریم اما در هندبال، والیبال جوانان، فوتبال تیم داری می نماییم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، محمدرضا ساکت درباب قهرمانی تیم سپاهان در لیگ برتر هندبال زنان اظهار نمود: دهه افتخار و دهه طلایی هندبال سپاهان دهه ۸۰ بود. در آن زمان سپاهان بیشترین قهرمانی، لژیونر و ملی پوش را داشت. پس از آن از سال ۹۰ تا ۹۹ گرفتار نوساناتی شد.
وی اظهار داشت: با حضورم در باشگاه از سال قبل و با حمایت اعضای هیات مدیره که تعدادی از بزرگان هندبال هستند، توجه ویژه ای به موضوع هندبال شد، فرآیند مدارس و آکادمی هندبال و ارتقای دانش مربیان و اعزام آنها به کلاس های بین المللی و استفاده از مدرسان بین المللی در اصفهان را انجام دادیم و نتایج خوبی کسب شد.
ساکت در ادامه اضافه کرد: سخت ترین و طولانی ترین لیگ هندبال را زنان و مردان ما با افتخار پست سر گذاشتند و من امیدوار هستم این یک شروع مجدد برای هندبال سپاهان باشد. چون که سپاهان سال ها پرورش دهنده بهترین بازیکنان هندبال بوده است و ما هم در بخش زنان به رسالت خود آگاه هستیم.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اظهار داشت: به هندبال ملی در هر دو بخش کمک می نماییم و هم دوش فدراسیون و هیات اصفهان برای رشد این رشته تلاش می نماییم. هندبال بعنوان یک رشته ماندگار در فولاد سپاهان مطرح و ماندگار است.
وی درباره درباره تعطیلی رشته های باشگاه سپاهان مثل بسکتبال و والیبال و فوتسال اظهار داشت: رشته های ما برای ۱۴۰۱ توسط هیات مدیره و کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت. در هندبال، فوتبال، تیروکمان، تیراندازی، شمشیربازی، دوچرخه سواری و والیبال در هر دو بخش زنان و مردان و ووشوی بانوان و رشته های گوناگون در بخش استانی، کارگری و قهرمانی حضور فعال داریم و همه آنچه باید در ورزش شود برای ما مشخص شود. ما همیشه در سپاهان هندبال را داشتیم و خواهیم داشت.
ساکت اضافه کرد: در بسکتبال امسال حضور نداریم. هیات مدیره به جهت این که ذوب آهن ساختار خوبی در بسکتبال دارد در نظر گرفت که کار موازی نکنیم و دنبال تقویت رشته هایی باشیم که کمتر به آنها پرداخته شده است. نظر هیات مدیره در رشته والیبال حضور تیم سپاهان در لیگ جوانان و لیگ یک است.
وی در پاسخ به این پرسش که نامه ای با عنوان ممنوعیت حضور بازنشستگان در فولاد مبارکه رسانه ای شده بود. این درحالی است که شما به سبب بازنشستگی از فدراسیون فوتبال جدا شدید ولی در سپاهان کماکان مشغول هستید، اظهار داشت: اینها سوالات حاشیه ای است در مورد ورزش از من بپرسید.1401/02/26
19:29:37
0.0 / 5
873
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت