ملی پوش ووشو:

بدون حقوق تمرین کردیم و حتی خداحافظی هم نکردند!

بدون حقوق تمرین کردیم و حتی خداحافظی هم نکردند!

به گزارش مرکز اسپرت دارنده طلای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اظهار داشت: برای بازی های آسیایی هانگژو بدون حق و حقوق تمرین می کردیم و متاسفانه لغو مسابقات ضربه روحی بزرگی بود.


عرفان آهنگریان در گفتگو با ایسنا، درباره به تعویق افتادن بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو توضیح داد: برخی ورزشکاران که خوشحال هستند را اصلا نمی توانم درک کنم چون شخصا برای من خیلی سخت بود که ۶ ماه تلاش شبانه روزی ام به باد رود. با همه این صحبت ها مسابقات لغو شد و هنوز هم که هنوز است من با این اتفاق کنار نیامده ام. از نظر روحی خوب نیستم.

او افزود: شش ماه وقت خویش را به دور از خانواده بدون حق و حقوق در اردوها گذراندیم و در نهایت هم بدون خداحافظی با ما اردوها را آخر دادند! برای من بسیار مهم بود که دومین طلای خودم را در بازی های آسیایی کسب کنم و برای این مهم بسیار کوشیده بودم. دو سالی بود که در ووشو مسابقات مهمی نداشتیم و خیلی دوست داشتم با طلای بازی های آسیایی به میادین برگردم.

دارنده طلای بازی های آسیایی، افزود: حتی تصویر سازی مدل موهای خودم برای زمان اعزام را هم انجام داده بودم. هر شب با فکر طلای بازی های آسیایی می خوابیدم و اصلا نمی توانم این مورد را هضم کنم. این ورزشکارانی که خوشحال هستند اصلا از فردای خود خبر ندارند که چه می شود، خدایی ناکرده مصدوم می شوند یا نه، همه این ها اتفاقاتی است که سبب ناراحتی من است. اتفاق بسیار تلخی بود.

او اضافه کرد: من هم اکنون حال ورزشکاران المپیکی در زمان به تعوق افتادن المپیک توکیو را درک می کنم. البته المپیک توکیو بعد از تعویق برگزار شد، اما بازی های آسیایی هانگژو مشخص نیست که برگزار می گردد یا نه، چون که سال ۲۰۲۳ سال انتخابی های المپیک پاریس است و باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. شرایط خوبی برای بازی های آسیایی داشتیم و ۲۶ شهریور قرار بود آخرین انتخابی ما برگزار گردد تا با مشخص شدن نفرات اصلی، تمرینات اصلی خویش را شروع نماییم که این مساله عنوان شد. باید دید در آینده چه تصمیمی گرفته می شود.

آهنگریان در پاسخ به این سؤال که آیا یکسال دیگر صبر می کند تا در بازی های آسیایی شرکت کند؟ توضیح داد: همه چیز به شرایط بستگی دارد. باید دید فدراسیون چه برنامه ریزی خواهد نمود. شخصا می خواستم پس از کسب طلای بازی های آسیایی به صورت حرفه ای وارد MMA شوم چون از چند کشور خوب چند پیشنهاد خوب داشتم. این مورد را با فدراسیون هم در میان گذاشته بودم و می خواستم همزمان با ووشو در MMA هم فعال شوم. حالا باید دید در آینده چه پیش خواهد آمد. امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

منبع:

1401/02/23
12:42:51
0.0 / 5
701
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت