كیكاوس سعیدی:

انتخابات کمیته به زودی

انتخابات کمیته به زودی

به گزارش مرکز اسپرت دبیر کل کمیته ملی المپیک با تاکید در این که لیش از تعویق انتخابات کمیته به خاطر بازی های آسیایی بود، اظهار داشت: بزودی انتخابات را برگزار می نماییم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک در حاشیه مراسم اختتامیه لیگ برتر تنیس روی میز مردان که شامگاه دوشنبه برگزار شد، اظهار داشت: مراتب تقدیر کمیته المپیک را از کوشش های وافر فدراسیون تنیس روی میز خصوصاً رئیس این فدراسیون دارم. این رشته پر مخاطب است و در سطوح مختلف توانسته ترویج پیدا کند.
وی به حضور متوالی نمایندگان تنیس روی میز در ادوار مختلف بازی های المپیک اشاره نمود و اشاره کرد: این رشته قهرمانان خوبی تربیت کرده است، نماینده تنیس روی میز در المپیک توکیو هم حضور داشت، اساسا تنیس روی میز با برنامه ریزی و جهت دهی اصولی و بهتر می تواند نقش موثری در کاروان ایران داشته باشد.
سعیدی با تاکید بر حمایت حداکثری ملی المپیک از رشته های المپیکی تصریح کرد: در نهایت امیدوار هستم بتوانیم این رشته درخشش خوبی داشته باشد.
دبیر کل کمیته ملی المپیک در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر که در ارتباط با سیاست این کمیته برای انتخابات پیش رو عنوان شد و این که باتوجه به لغو بازی های آسیایی چقدر احتمال تغییر زمان آن وجود دارد، اشاره کرد: برپایه اساسنامه کمیته ملی المپیک، تعیین زمان انتخابات بر عهده هیات اجرائیست اما باتوجه به اهمیت موضوع، سال قبل این مساله را در مجمع عمومی به شور گذاشتیم و تصمیم گرفته شد که انتخابات پس از بازی های آسیایی باشد.
وی با اشاره به لغو بازی های آسیایی افزود: نمی دانیم زمان بعدی چه وقت خواهد بود. به هر حال باید تا زمان مشخص شدن قطعی زمان بازی ها آمادگی خویش را حفظ نماییم. فردا هم یک جلسه فوق العاده در هیات اجرائی داریم تا درباره بازی های کشورهای اسلامی و شرایط اردوها و زمان انتخابات کمیته ملی المپیک تصمیم بگیریم.
سعیدی با تاکید بر این که تاریخ انتخابات به زودی تاریخ مشخص و انتخابات برگزار می شود، تصریح کرد: در حقیقت قصدی بر تعویق نیست. اگر در مجمع عمومی هم تصمیم بر برگزاری انتخابات پس از بازی های آسیایی گرفته شد، برمبنای صلاح ورزش کشور بود. البته بازی های کشورهای اسلامی را هم داریم. بیست فدراسیون درگیر این بازی ها هستند و باید مجموعه قوت ها و فرصت ها و تهدیدها را بررسی نماییم و هر چه صلاح باشه انجام می دهیم.
وی درباره شرایط تیم فوتبال امید اظهار داشت: ما به تیم امید یک مرحله کمک کردیم و یک مرحله دیگه در دستور کار است. البته ما در امور فنی دخالت نمی نماییم و اصل بر حمایت است.
سعیدی درباره اختلاف در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ما در بر مسائل داخلی فدراسیون دخالت نمی نماییم.


منبع:

1401/02/22
11:41:44
0.0 / 5
765
تگهای خبر: المپیك , بازی , تنیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت