فدراسیون های خوشحال، ورزشکاران ناراحت!

فدراسیون های خوشحال، ورزشکاران ناراحت!

به گزارش مرکز اسپرت با لغو بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو در حالیکه ورزشکاران گرفتار ناراحتی شده اند، برخی فدراسیون های ورزشی از این اتفاق خوشحال هستند.



به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، بازی های آسیایی ۲۰۲۲ قرار بود شهریور ماه سالجاری برگزار گردد که در اتفاقی عجیب، شورای المپیک آسیا اعلام نمود دولت چین اجازه برگزاری این مسابقات را نمی دهد و به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، این مسابقات به یک سال بعد موکول می شود.

تعویق بازی های آسیایی ۲۰۲۲ و موکول شدن این رقابت ها به سال مسابقات انتخابی المپیک، همچون موضوعات قابل تاملی است که ذهن اهالی ورزش را درگیر کرده است. گاها شنیده می شود این امکان وجود دارد که به علت هم زمانی مسابقات انتخابی المپیک با المپیک آسیایی، ورزشکاران شاهد لغو کلی این بازی ها باشند.

با همه این صحبت ها اما شاید برخی روسای فدراسیون های ایرانی تنها کسانی باشند که از تعویق این مسابقات خوشحال شده اند؛ فدراسیون هایی که شاید اگر برنامه های خویش را در بازه زمانی مناسب پیاده کرده و آماده بودند، همانند ورزشکاران ایرانی از این اتفاق ناراحت می شدند. ورزشکاران حساب ویژه ای روی جوایز بازی های آسیایی باز کرده بودند. حتی خیلی از ورزشکاران در مصاحبه های خود هم اعلام نمودند که برنامه ریزی زیادی برای این جوایز داشته اند و هم اکنون دیگر دستشان به جایی بند نیست.

اما نقطه مقابل ورزشکاران، دقیقا برخی فدراسیون های آنها هستند. به همان اندازه که ملی پوشان ناراحت هستند برخی روسای فدراسیون های آنها به علت زمان بیشتری که به دست آورده اند خوشحال شده اند. مسلما اگر فدراسیون ها هم برنامه های خویش را به دقیقه ۹۰ موکول نمی کردند، این ناراحتی برای آنها هم وجود داشت.

در بین فدراسیونهای المپیک آسیایی که بحث اصلی این گزارش است، هستند فدراسیون هایی که هنوز تکلیف نیمکت و سرمربی تیم ملی خویش را مشخص نکرده اند و اگر بازی های آسیایی در همان شهریور ماه برگزار می شد، مشخص نبود سرمربی جدید تیم ملی در سه ماه زمان چه اقدام موفقی می توانست انجام دهد.





منبع:

1401/02/20
12:15:34
0.0 / 5
646
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت