واكنش فدراسیون كشتی به لغو بازی های آسیایی:

حالا با تمام توان برای قهرمانی جهان آماده می شویم

حالا با تمام توان برای قهرمانی جهان آماده می شویم

سخنگوی فدراسیون کشتی، با تکیه بر این که آماده حضور در ۲ رویداد قهرمانی جهان و بازی های آسیایی بودیم، تصریح کرد: با تعویق بازی های آسیایی چین، تمام تمرکز ما بر حضور پرقدرت در رقابت های قهرمانی جهان معطوف خواهد بود.محمدابراهیم امامی در گفتگو با ایسنا، درباره تصمیم جنجالی چین در لغو بازی های آسیایی، اظهار نمود: فدراسیون کشتی تمامی تمهیدات لازم برای آماده سازی دو تیم در کشتی آزاد و دو تیم در کشتی فرنگی را به دو رویداد قهرمانی جهان و بازی های آسیایی به علت نزدیکی فاصله زمانی این ۲ رویداد تدارک دیده بود که در این میان نحوه حمایت و تعامل مسؤلان ورزش هم تأثیر زیادی بر تصمیم نهایی ایفا می کرد.
وی خاطرنشان کرد: با تصمیم چین در خصوص تعویق بازی های آسیایی، حالا تمام تمرکز ما بر حضور پرقدرت در رقابت های قهرمانی جهان خواهد بود. بطور قطع لغو بازی های آسیایی با عنایت به جایگاه این رقابت ها برای ورزش ایران اثرگذار خواهد بود.
سخنگوی فدراسیون کشتی، اضافه کرد: منافع ملی برای ما در اولویت تصمیم گیری قرار دارد و بر همین مبنا هم جلسات هفتگی سرمربیان تیم های ملی به صورت منظم با رئیس فدراسیون کشتی طی مدت اخیر برگزار می شد تا درباره نحوه حضور در این ۲ رویداد بهترین تصمیمات اتخاذ شود. چرخه انتخابی تیم ملی هم با برنامه ریزی های قبلی برای شناخت نفرات اعزامی به بازی های آسیایی و قهرمانی جهان اجرا شد.
وی در انتها اظهار داشت: برای کشتی ایران به ترتیب رقابت های المپیک، قهرمانی جهان و سپس بازی های آسیایی، همیشه در اولویت های اول تا سوم بوده است.1401/02/16
12:22:35
0.0 / 5
665
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت