استیلی:

بهتان زنی برمبنای گمانه زنی ها کمکی به تیم ملی نمی کند

بهتان زنی برمبنای گمانه زنی ها کمکی به تیم ملی نمی کند

مدیر تیم ملی فوتبال ایران معتقد می باشد وارد کردن اتهامات برمبنای گمانه زنی ها پیرامون بازی های تدارکاتی کمکی به تیم ملی فوتبال ایران نمی نماید.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، حمید استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال ایران درباره پیگیری برگزاری بازی های دوستانه تیم ملی قبل از حضور در جام جهانی اظهار داشت: بعد از دیدار با لبنان رایزنی های اولیه برای برگزاری بازی های دوستانه در دستور کار فدراسیون قرار گرفت با این وجود و باتوجه به اینکه خیلی از کشورها قبل از این اقدامات لازم در این زمینه را آغاز نموده بودند این امکان وجود داشت که پارسال مذاکرات و مکاتباتی در این بخش صورت گیرد که این کار صورت نگرفته بود. به هر ترتیب پس از قرعه کشی جام جهانی در دوحه مذاکرات و ملاقات های خوبی در همین راستا صورت گرفت و می توانم بگویم با هماهنگی امور بین الملل فدراسیون، تعدادی از اعضای هیات رییسه، کادر اجرائی و هماهنگی کادر فنی بصورت مستمر این روند دنبال شده و مذاکرات و مکاتبات با کشورهای گوناگون از قاره های مختلف انجام شده است. در حقیقت همه در تلاش هستند که بتوانیم در این شرایط ویژه بهترین تصمیم و انتخاب ممکن را داشته باشیم.
استیلی افزود: ما می توانستیم دو شیوه را انتخاب نماییم، انجام بازی های مورد نظر در کشورهای منطقه همچون قطر و یا انجام سفر به مقصد سایر کشورها و مناطق که هر کدام از این شیوه ها معایب و فوایدی داشت. در نهایت باتوجه به مجموعه شرایط این دو تصمیم و گزینه های موجود برای انجام بازی های تدارکاتی درحال رایزنی هستیم. طبیعتا در این راه پیشنهادات مختلفی از جانب شرکتها و واسطه ها مطرح می شود که فدراسیون فوتبال پیشینه این واسطه ها را بررسی می کند و تعدادی از این موارد باتوجه به پیشینه منفی که داشته اند گزینه مناسبی برای همکاری به شمار نمی روند. درباره سایر موارد هم با بررسی مجموعه شرایط از نظر فنی، امکان انجام بازی های مفیدتر و بهتر هم چنین سایر الزامات و موضوعات مورد نظر تصمیم گیری خواهد شد.
مدیر تیم ملی اظهار داشت: باتوجه به کلیه موارد و عناوینی که عنوان شد به زودی و پس از قطعی شدن برنامه ها در مورد جزئیات اردوهای آتی تیم ملی خصوصا اردوی خردادماه اطلاع رسانی لازم انجام می شود. البته باید به این مساله هم اشاره نماییم که پر بودن تقویم کشورهای اروپایی و برخی عوامل و دلیلهای دیگر هم چنین فشردگی برنامه بازی های بعضی دیگر از کشورها کار ما را خیلی مشکل کرده و نگرانی درباره کیفیت آماده سازی تیم ملی شامل بر برگزاری اردوهای مناسب و داشتن دیدارهای دوستانه، به جا و منطقی است اما بهتان زدن برمبنای بعضی گمانه زنی ها کمکی به تیم ملی نمی کند و بیش تر موجب می شود فوتبال دوستان و مردم در این خصوص گرفتار نگرانی شوند. آن چه مسلم است مجموعه مسئولان تیم ملی و فدراسیون فوتبال در کنار هم برای تنظیم بهترین و مفیدترین برنامه آماده سازی ممکن تلاش خواهند کرد و در این راه به تمامی جوانب امر و رفع حاشیه های احتمالی هم توجه ویژه داریم.1401/02/10
12:30:57
0.0 / 5
773
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , جام جهانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت