در گزارش مركز اسپرت مطرح شد

برنامه فدراسیون اسکیت برای اردوی خارجی در رشته سرعت و فری استایل

برنامه فدراسیون اسکیت برای اردوی خارجی در رشته سرعت و فری استایل

بگفته دبیر فدراسیون اسکیت، این فدراسیون برگزاری اردوی برون مرزی برای اردونشینان دو رشته سرعت و فری استایل جهت آماده سازی بهتر آنها به بازی های آسیایی را در برنامه دارد.حمید رضا بخارایی در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری این که فدراسیون اسکیت در چهار رشته فری استایل، سرعت، نمایشی و اسکیت نماینده اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو خواهد داشت، اظهار داشت: مسابقات انتخابی برای تعیین ترکیب نفرات اعزامی به این بازی ها برگزار شده است. ۱۰ ورزشکار در هر یک از بخش های مردان و بانوان رشته سرعت و ۶ ورزشکار هم در هر بخش رشته فری استایل انتخاب شدند. هم اکنون اردوی تیم ملی این دو رشته با حضور این نفرات درحال پیگیری است.
وی با اعلان اینکه حضور پرقدرت در بازی های آسیایی مورد توجه و تاکید فدراسیون اسکیت است، اشاره کرد: ورزشکاران مان در رشته فری استایل رکورد دار هستند و به همین دلیل امیدوار به کسب مدال در این بخش هستیم. البته در رشته سرعت هم شرایط ورزشکاران مان بد نیست کمااینکه در مسابقات کلمبیا نتایج خوبی کسب شد اما باتوجه به رقبایی که در بازی های آسیایی داریم، کار سختی برای نتیجه گیری خواهیم داشت با این وجود تلاش مان در جهت کسب بهترین نتیجه است.
دبیر فدراسیون اسکیت با یادآوری پیگیری منظم اردوهای داخلی اشاره کرد: برگزاری اردوی برون مرزی در دو رشته سرعت و فری استایل را در برنامه داریم. پیگیر این برنامه هستیم تا در صورت شرایط مساعد آنرا جزو برنامه های آماده سازی برای بازی های آسیایی اجرا نماییم.
بخارایی با اشاره به این که اسکیت برد جزو رشته هایی المپیکی به حساب می آید، اشاره کرد: این رشته همگانی شده است بدین سبب در تلاشیم تا کمیته های اسکیت برد و اسکوتر فدراسیون را فعال تر از همیشه نماییم. همین طور در تلاشیم همایشی برای اسکیت برگزار نماییم و مردم و خانواده ها را با این رشته ها بیشتر آشنا نماییم. فدراسیون اسکیت ۳۰ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد و این نشان از ظرفیت بالای این رشته دارد.
دبیر فدراسیون اسکیت در آخر با اشاره به این که ورزش اسکیت ورزش مورد توجه خانواده ها است، اظهار داشت: فدراسیون اسکیت فدراسیونی است که به حمایت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان برای پیگیری فعالیت ها و برنامه هایش نیاز دارد. با این حمایت ها می توان فدارسیون اسکیت را به جایگاه بالاتری نزدیک کرد.

1401/02/06
23:37:58
0.0 / 5
636
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت