اولین اعزام ۱۴۰۱؛

حضور تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در جام جهانی با ترکیبی جدید

حضور تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در جام جهانی با ترکیبی جدید

تیم ملی شمشیربازی اسلجه سابر با ترکیبی متفاوت از همیشه در جام جهانی اسپانیا شرکت خواهدنمود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مسابقات جام جهانی اسپانیا نخستین رویدادی است که تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر امسال در آن شرکت خواهدنمود.
این رقابت ها از ۱۶ اردیبهشت ماه به میزبانی مادرید شروع می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. دو روز نخست رقابت ها به بخش انفرادی اختصاص دارد و روز پایانی هم مسابقات تیمی انجام می شود.
تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با ترکیب علی پاکدامن، محمد رهبری، نیما زاهدی و امیرحسین شاکر در این رویداد شرکت می کند.
این ترکیب در حالی برای اعزام به مادرید انتخاب شده است که تیم ملی در دو رویداد اخیر با ترکیب علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر ارسباران شرکت داشت اما در امتداد جوانگرایی مورد تاکید کادر فنی، جابه جایی هایی در ترکیب تیم به وجود آمده است.
قرار است تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر با همین ترکیب در مسابقات جام جهانی ایتالیا هم شرکت نماید. این رقابت ها یک هفته بعد از جام جهانی اسپانیا شروع می شود.
امین قربانی هدایت تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر را بر عهده دارد. رضا پیکرآرا (مربی) و مهدی چراغی (بدنساز) وی را در کادر فنی همراهی می کنند.

1401/01/27
19:52:44
0.0 / 5
752
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , جام جهانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت