پنجعلی:

خارجی های پرسپولیس در حد این تیم نیستند

خارجی های پرسپولیس در حد این تیم نیستند

مرکز اسپرت: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با وجود حذف از جام حذفی باید از سرمربی سرخ ها حمایت شود.محمد پنجعلی در گفت و گو با ایسنا، درباره شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم و حذف از جام حذفی اظهار نمود: بازی خوبی را از پرسپولیس ندیدیم. به هر حال جام حذفی جام شگفتی هاست و با یک بازی یک تیم حذف می شود. پرسپولیس در این دیدار با استرس بازی می کرد. فوتبال همین است و این نیز بگذرد. پرسپولیس همان تیم بزرگ است و چیزی از شایستگی هایش و محبوبیتش کم نمی گردد.

وی اضافه کرد: وقتی مقرر است تیم بسته شود باید در حد نام پرسپولیس باشد. این تیم محبوب ترین تیم آسیاست و باید به این تیم توجه گردد چون مستقیم با احساسات مردم ارتباط دارد. مردم عاشقانه این تیم را دوست دارند. پرسپولیس هویت مشخصی دارد که کم کم برای مردم محبوب شده است. این باشگاه در فوتبال ما فرهنگ سازی کرده و الان ما هم بعنوان پیشکسوت پرسپولیس باید نشان بدهیم این تیم یک مکتب است.

او در ادامه درباره بازیکنانی که در این فصل به پرسپولیس آمدند و این که گفته می شود این تیم خریدهای خوبی را انجام نداده است هم اظهار داشت: حرف من درباره بازیکنان خارجی است. وقتی مقرر است بازیکن خارجی جذب شود، آن بازیکن باید فراتر از آسیا باشد. اشتباه رخ می دهد اما وقتی مقرر است بازیکن خارجی جذب شود باید سطح آن بازیکن از سایرین بالاتر باشد. بازیکنان خارجی که آمدند جواب ندادند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد یحیی گل محمدی در این تیم هم اظهار داشت: رزومه گل محمدی مشخص است. او تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برده و الان هم مدعی لیگ است. در جام حذفی هم همیشه این اتفاقات رخ می دهد. پرسپولیس با یحیی گل محمدی دو بار قهرمان لیگ شده و نتایج خوبی گرفته است. ما نباید خودزنی نماییم. باید از کادر فنی حمایت شود. چرا باید خودمان را بزنیم؟ ما باید به دنبال این باشیم که برای موفقیت بستر را فراهم نماییم. پرسپولیس در مدت کوتاهی مدیران زیادی را به خود دید که این ها مشکلات زیادی بوجود آورده است. از جانب دیگر وقتی مقرر است بازیکن جذب شود، باشگاه پول کافی ندارد و نمی تواند بازیکنان مد نظر کادر فنی را جذب نماید.

پنجعلی در آخر اظهار داشت: من اعتقاد دارم که الان همه باید تمرکزشان روی لیگ باشد و تیم به دنبال این باشد که بازی های پیش روی خودرا ببرد. رقبا امتیاز از دست می دهند اما پرسپولیس نباید امتیاز از دست بدهد و تا روز آخر باید برای قهرمانی بجنگد.

منبع:

1401/01/22
16:19:34
0.0 / 5
750
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت