آب های آرام قهرمانی آسیا؛

عادل مجللی و هدیه کاظمی طلایی شدند

عادل مجللی و هدیه کاظمی طلایی شدند

مسابقات آب های آرام قهرمانی آسیا با کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره و دو عنوان پنجمی برای نمایندگان ایران در مسافت ۵۰۰ متر مورد پیگیری قرار|گرفت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مسابقات آبهای آرام قهرمانی آسیا امروز جمعه با برگزاری رقابت های کایاک و کانوی یک نفره ۵۰۰ متر مردان و بانوان و فینال کانوی دونفره ۵۰۰ متر بانوان مورد پیگیری قرار|گرفت.
عادل مجللی صاحب مدال طلا شد
در این روز از رقابت ها و در فینال کانوی یک نفره ۵۰۰ نفره مردان، عادل مجللی در رقابت با حریفانی از چین تایپه، قزاقستان، ازبکستان، هند، تایلند و اندونزی جایگاه نخست را به دست آورد و نخستین مدال طلای روز سوم را به خود اختصاص داد. در این بخش از مسابقات نمایندگان چین تایپه و قزاقستان دوم و سوم شدند.
هدیه کاظمی هم طلایی شد
مدال طلای مسابقات آب های آرام قهرمانی آسیا در بخش فینال کایاک ۵۰۰ متر بانوان به هدیه کاظمی رسید. کاظمی در این بخش از مسابقات با زمان ۱: ۵۷.۳۵۳ دقیقه بر سکوی نخست ایستاد و مدال طلای این ماده را به گردن آویخت
پوریا شریفی به مدال نقره دست یافت
در فینال کایاک یک نفره ۵۰۰ نفره مردان هم پوریا شریفی در رقابت با حریفانی از تایلند، چین تایپه، قرقیزستان، اندونزی، ازبکستان، قزاقستان و هنگ کنگ بعد از نماینده تایلند و با اختلاف هزارم ثانیه دوم شد و به مدال نقره رسید.
نماینده ایران در کانوی یک نفره ۵۰۰ متر بانوان پنجم شد
با برگزاری مسابقه فینال کانوی یک نفره ۵۰۰ متر بانوان پریسا محمدزاده با زمان ۲: ۲۱.۷۴۲ دقیقه در جایگاه پنجم قرار گرفت
در این رقابت قایقران تایلندی صاحب مدال طلا شد و نمایندگان ازبکستان، اندونزی و قزاقستان اول تا چهارم و نماینده هند ششم شدند
جایگاه پنجم ایران در کانوی دونفره ۵۰۰ متر بانوان
امروز همینطور فینال کانوی دونفره ۵۰۰ متر بانوان هم برگزار گردید. پریسا محمدزاده و شیما داناپور نمایندگان ایران در این بخش بودند که صاحب جایگاه پنجم شدند. در این بخش از مسابقات قایقرانان ازبکستان صاحب مدال طلا شدند و نمایندگان قزاقستان، تایلند و اندونزی اول تا چهارم و نماینده هند ششم شد.


منبع:

1401/01/06
14:10:44
0.0 / 5
662
تگهای خبر: رقابت , قهرمانی , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت