در گزارش مركز اسپرت مطرح شد؛

منجیل میزبان مسابقات بین المللی دو و میدانی می شود

منجیل میزبان مسابقات بین المللی دو و میدانی می شود

نائب قهرمان المپیک با اشاره به ظرفیت خوب شهرستان رودبار برای برگزاری مسابقات بین المللی، اظهار داشت: منجیل اردیبهشت ماه سال آینده میزبان مسابقات بین المللی دو و میدانی می شود.احسان حدادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت های باارزش شهرستان رودبار در بخش های مختلف ورزشی، اظهار نمود: منجیل پتانسیل خوبی در برگزاری مسابقات دو و میدانی دارد و از این ظرفیت باید بهترین بهره را گرفت.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات پرتابی دو و میدانی جایزه بزرگ کشور، اضافه کرد: با هماهنگی صورت گرفته با فدراسیون، بنا داریم مسابقات جایزه بزرگ کشور که سهمیه مسابقات المپیک ۲۰۲۴ نیز هم شمرده می شود را در شهر منجیل برگزار نماییم.
نایب قهرمان المپیک با اعلان اینکه اوایل اردیبهشت ماه این مسابقات برگزار می شود، اظهار داشت: فقط دو کشور آلمان و آمریکا دارای شرایط مشابه منجیل برای برگزاری چنین شرایطی از لحاظ وضعیت اقلیمی هستند، که انتظار داریم همه برای چنین رویدادی در شهرستان رودبار، کمک کنند تا به بهترین شکل ممکن اجرا شود.
حدادی با اشاره ظرفیت های مغفول مانده ورزش در گیلان و به ویژه رودبار، بیان کرد: نگاه ها به ورزش گیلان و رودبار باید مسئولانه و دلسوزانه باشد تا بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم.

1401/01/03
14:21:07
0.0 / 5
557
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت