نتایج کمانداران ایران در مسابقات کاپ آسیا

نتایج کمانداران ایران در مسابقات کاپ آسیا

مرکز اسپرت: مسابقات تیروکمان کاپ آسیا به میزبانی تایلند با حضور کمانداران ایران مورد پیگیری قرار|گرفت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات کاپ آسیا در تایلند بامداد امروز هم مورد پیگیری قرار|گرفت و کمانداران کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.
نتایج نمایندگان ایران به شرح زیر است:
مهتا عبداللهی در مسابقات مرحله مقدماتی ریکرو بانوان با امتیاز ۶۲۹ در رده ششم قرار گرفت. وی بعد از استراحت در دور نخست رقابت های حذفی، فردا در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف کمانداری از مالزی می رود.
حسام الدین کوثر در مسابقات مرحله مقدماتی کامپوند مردان با امتیاز ۶۹۷ در رده سوم قرار گرفت. وی در دور یک شانزدهم نهایی به مصاف کمانداری از سنگاپور رفت و با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ به پیروزی رسید. وی در دور یک هشتم نهایی به مصاف نماینده هنگ کنگ می رود.
محمد صالح پالیزبان در مسابقات مرحله مقدماتی کامپوند مردان با امتیاز ۶۹۷ در رده چهارم قرار گرفت. وی در دور یک شانزدهم نهایی به مصاف کمانداری از هنگ کنگ رفت و با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۱ به برتری رسید. وی در دور یک هشتم نهایی به مصاف نماینده مالزی می رود.
حمزه نکویی در مسابقات مرحله مقدماتی کامپوند مردان با امتیاز ۶۸۷ در رده دوازدهم قرار گرفت. وی در دور یک شانزدهم نهایی به مصاف کمانداری از هند رفت و بعد از تساوی ۱۴۳-۱۴۳ در تیر طلایی مغلوب این حریف شد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.
امیر کاظم پور، در مسابقات مرحله مقدماتی کامپوند مردان با امتیاز ۶۸۲ در رده بیست و دوم قرار گرفت. وی در دور یک شانزدهم نهایی به مصاف کمانداری از مالزی رفت و با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۲ به پیروزی رسید. وی در دور یک هشتم نهایی به مصاف نماینده تایلند می رود.
تیم کامپوند مردان با ترکیب حسام الدین کوثر، محمد صالح پالیزبان و حمزه نکویی با امتیاز ۲۰۸۱ در رده دوم قرار گرفت. تیم ایران فردا در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف مالزی می رود.
تیم کامپوند بانوان ایران با ترکیب گیسا بایبوردی، ویدا حلیمیان و کوثر خشنودی کیا با امتیاز ۲۰۴۳ در رده دوم قرار گرفت. تیم ایران فردا در مرحله نیمه نهایی به مصاف تایلند می رود.
تیم ریکرو مردان با ترکیب رضا شبانی، ارشک فاضل و محمدحسین گلشنی با امتیاز ۱۹۰۷ در رده پنجم قرار گرفت. تیم ایران فردا در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف مالزی می رود.
تیم ریکرو میکس ایران با ترکیب مهتا عبداللهی و رضا شبانی با امتیاز ۱۲۷۲ در رده چهارم ایستاد. تیم ایران روز جمعه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف مالزی می رود.
تیم کامپوند میکس ایران با ترکیب گیسا بایبوردی و حسام الدین کوثر با امتیاز ۱۳۸۶ در رده دوم قرار گرفت. تیم ایران روز جمعه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف سنگاپور می رود.


منبع:

1400/12/27
12:20:57
0.0 / 5
655
تگهای خبر: پیروزی , تساوی , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت