قربانی:

در تیراندازی باید امکانات جذب نماییم

در تیراندازی باید امکانات جذب نماییم

رئیس فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: تیراندازی ما مشکل مدیریتی و مالی ندارد ولی باید جذب امکانات داشته باشیم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره لیگ برتر تیراندازی امروز اجرا شد. در این مراسم مرتضی قربانی رییس جدید تیراندازی، مسئولان فدراسیون، قسمتی از ورزشکاران و مربیان حضور داشتند.

مرتضی قربانی رییس فدراسیون تیراندازی در مراسم اختتامیه لیگ تیراندازی اظهار نمود: من موسس هیات تیراندازی استان اصفهان بودم و با مشکلات این رشته آشنا هستم. از مربیان که دلسوزانه ورزشکاران را رشد دادند و به قهرمانی رساندند، از داوران، ورزشکاران تشکر می کنم. ورزشکاران در این رشته بدون بضاعت مالی و با عشق به تیراندازی پیش می روند و تلاش می کنند.

وی اظهار داشت: تیراندازی ما کشور مشکل مالی و مدیریتی ندارد ولی باید جذب امکانات داشتیم. در این ۱۰ روز که مشغول کار شدم با وزارت دفاع توافق نامه امضا کردیم و فشنگ و ساچمه خریداری شد. چند هزار فشنگ هم به استانهای طلبکار دادیم. باید از نیروهای مسلح و امکانات و تجهیزاتشان استفاده نمائیم. نیروهای مسلح از ما نیروی کار مثل مربی و داور می خواهند ما هم از آنها فشنگ، ساچمه و امکانات می خواهیم. باید این تعاملات باشد تا مشکلات حل شود.

در این مراسم از قهرمانان لیگ برتر و دسته یک تفنگ و تپانچه سال گذشته، در بخش بزرگسالان، جوانان و تیمی تقدیر گردید. قسمتی از قهرمانان تفنگ و تپانچه که از آنها تقدیر گردید به شرح زیر است:
تفنگ بادی زنان:
فاطمه کرم زاده، نجمه خدمتی، الهه احمدی
تپانچه بادی زنان:
مینا قربانی، گلنوش سبقت اللهی، هانیه رستمیان
نتایج تیمی تفنگ بادی زنان:
دانشگاه آزاد اسلامی، مقاومت، هیات قم
نتایج تیمی تپانچه بادی زنان:
هیات قم، مقاومت، هیات مازندران
تفنگ بادی مردان:
حسین باقری، امیر محمد نکونام، پوریا نوروزیان
تپانچه بادی مردان:
جواد فروغی، سجاد پورحسینی، محمد رسول عفتی
نتایج تیمی تفنگ مردان:
هیات ایلام، فولاد مبارکه سپاهان، مقاومت
نتایج تیمی تپانچه مردان:
فولاد مبارکه سپاهان، شهید لطفی هوافضا، مقاومت
1400/12/19
14:38:43
0.0 / 5
600
تگهای خبر: تجهیزات , تیم , داور , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت