با حضور دو عضو پیشین تیم ملی ایران؛

نخستین دوره مربیگری پرسونال ترینینگ در ایران انجام شد

نخستین دوره مربیگری پرسونال ترینینگ در ایران انجام شد

مرکز اسپرت: نخستین دوره مربیگری پرسونال ترینینگ در ایران با حضور 300 مربی از طرف انجمن آمادگی جسمانی فدراسیون ورزش های همگانی اجرا شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، فرخ کیا رییس انجمن آمادگی جسمانی کشور در این مورد اظهار داشت: نخستین و جامع ترین دوره مربیگری پرسونال ترینینگ در ایران از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ و با حضور ۳۰۰ شرکت کننده از سراسر کشور و تدریس اساتید با تجربه و زبده و همین طور ارائه مدرک معتبر و دو زبانه از فدراسیون ورزشهای همگانی اجرا شد.
کیا اضافه کرد: حضور حسین توکلی قهرمان پرآوازه وزنه برداری جهان و المپیک و تدریس عملی وی با عنوان تکنیک های اجرای حرکات قدرتی و توانی( لیفت های المپیکی) و همین طور رضا ناصری دروازه بان اسبق تیم ملی فوتسال با عنوان چربی سوزی، کیفیت و اعتبار نخستین دوره مربیگری پرسونال ترینیگ در ایران را بالا برد.

کیا با اشاره به این که همیشه نخستین ها در یاد و خاطره خواهد ماند، اظهار داشت: انجمن آمادگی جسمانی ایران که یکی از انجمن های پر مخاطب کشور می باشد همیشه در امتداد اهداف وزارت ورزش و فدراسیون ورزش های همگانی، به دنبال یک استاندارد ملی برای کیفیت آموزشی دوره های تخصصی و نیز تاثیر گذاری آموزش بر ارتقاء کیفیت کار و عملکرد مربیان در سطح کشور بوده و هستیم. همیشه تاکید داریم که یکی از با اهمیت ترین عوامل موفقیت فدراسیون ورزشهای همگانی و انجمن آمادگی جسمانی کشور ارتقاء کیفیت آموزشی به شمار می آید.

وی اضافه کرد: به همین دلیل در این دوره از اساتید بنام کشور شامل دکتر بهرامی نژاد (مربی آمادگی جسمانی تیمهای ملی در ۷ دوره المپیک)، دکتر مسجدی (رئیس کمیته پرسونال ترینینگ انجمن)، دکتر سالخورده (مدرس و رییس کمیته کاندیشنینگ و قدرت انجمن)، دکتر مجتبی مهدوی(مدرس فدراسیون ورزش های همگانی و انجمن آمادگی جسمانی)، دکتر پیرانی (مربی اسبق آمادگی جسمانی تیمهای ملی کاراته)، دکتر افضل پور (استاد تمام فیزیولوژی ورزشی دانشگاه)، دکتر فشی (عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی)، خانم دکتر قلعه نوعی (نایب رییس انجمن آمادگی جسمانی) و خانم وکیل زاده (برترین مدرس انجمن آمادگی جسمانی) استفاده کردیم تا بتوانیم کیفیت مطلوبی را که در زمینه آموزش در انجمن آمادگی جسمانی ایران برای مخاطبین به دنبالش هستیم را ارائه نماییم.

فرخ کیا که از قهرمانان ورزشی و مدرسی دانشگاه است، عنوان کرد: رضایتمندی شرکت کنندگان از برگزاری نخستین دوره مربیگری پرسونال ترینینگ سراسر ایران ضمن احساس خوشی و خرسندی، کار را برای تیم مدیریتی انجمن، در ادامه راه دشوار تر خواهدنمود. چونکه می بایست در این راه موجباب رضایت مخاطبین و مردم عزیز رو با تلاش بیشتر فراهم آوریم. کیا تصریح کرد: شرکت سبک زندگی دیارا نماینده انحصاری تجهیزات ورزشی و آمادگی جسمانی پیشرفته( Reaxing) در ایران میزبان کلاسهای عملی نخستین دوره مربیگری پرسونال ترینینگ بود. مهندس مجتبی آدینه لو بعنوان مدیرعامل و مهندس بابک مولایی بعنوان رییس هیات مدیره، نماینده شرکت و تجهیزات ورزشی Reaxing در ایران می باشند. او در آخر از حمایتهای فدراسیون ورزشهای همگانی و حامیان انجمن آمادگی جسمانی کشور تشکر و قدردانی کرد.


منبع:

1400/12/17
11:01:04
0.0 / 5
615
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت