مسابقات اسب دوانی کشور در اهواز به پایان رسید

مسابقات اسب دوانی کشور در اهواز به پایان رسید

به گزارش مرکز اسپرت خوزستان هفته هشتم و پایانی رقابت های اسب دوانی کشور در اهواز برگزار گردید.


حسین برون رئیس هیات سوارکاری خوزستان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد؛ هفته پایانی این رقابت ها امروز یکشنبه با حضور معاون استاندار خوزستان و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در اهواز برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه مسابقات هفته هشتم در هفت کورس به انجام رسید، اظهار داشت: در کورس های اول و دوم که در مسافت ۱۴۰۰ متر برگزار شد به ترتیب پارادایس، پنتاگون و پارمیدا هاشمی و در کورس دوم بارسیان، پازن سوسنگرد و اعماس وسن مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
رئیس هیات سوارکاری خوزستان اضافه کرد: در کورس های سوم تا ششم که در مسافت ۱۸۰۰ متر برگزار شدند، در کورس سوم پریا حسن نژاد، بوراک بهروزی و پلنگ لرستان، در کورس چهارم باور سالار، یزدانشاه غفوریان و پرنگ مجرب، در کورس پنجم نمرال شویرد، برنا رجبی و بیداد پارسه و در کورس ششم باتان نقدی، برایان محمودی و پادشاه زلس در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
وی بیان نمود: همینطور در کورس هفتم که در مسافت ۲۷۰۰ متر برگزار شد، اران پارسیا، بریو ای اس و یکتاز حسین آباد به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
برون در انتها با مثبت بر شمردن سطح این دوره از رقابت ها و استقبال خوب شرکت کنندگان از مسابقات اهواز، اظهار داشت: جا دارد از حمایت و توجه فدراسیون، استانداری خوزستان و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان قدردانی کنم. بی گمان اکر این چنین حمایت هایی را نداشتیم نمی توانستیم مسابقاتی در چنین سطح و با چنین کیفیتی را برگزار نماییم. امیدوارم باردیگر بتوانیم این رقابت ها را در استان میزبانی نماییم.1400/12/14
22:05:15
0.0 / 5
629
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت