فرامرزیان:

۴۰ درصد بودجه فوتبال را داده ایم

۴۰ درصد بودجه فوتبال را داده ایم

به گزارش مركز اسپرت معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش اظهار داشت: نزدیك به 40 درصد به فوتبال پرداختی داشته ایم اما اینكه به ویلموتس می دهند یا شخص دیگر به خود فدراسیون برمی گردد و به این مساله ورود نمی نماییم.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، ژاله فرامرزیان در حاشیه همایش كمیسیون اخلاق در مورد پرداخت بودجه به فدراسیون ها بیان كرد: همه فدراسیون ها حساب های بانك مركزی باز كردند ما نیز بین ۴۰ تا ۵۹ درصد بودجه پرداخت كرده ایم و امیدوارم منابع كشور بهتر از ۷-۸ ماه اول باشد تا بتوانیم پرداختی به فدراسیون ها را كامل انجام دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش كه وزارت ورزش كمكی به فدراسیون فوتبال برای پرداخت حقوق ویلموتس داشته است یا خیر اشاره كرد: پرداخت ما به فوتبال به جهت اینكه الزامات قانونی را رعایت نمی كرد با تاخیر بود اما نزدیك ۴۰ درصد طبق توافقی كه داشتیم، واریز كردیم. حالا اینكه به ویلموتس یا كسی دیگر بدهند به برنامه و مدیریت خود فدراسیون برمی گرد و ما ورودی نمی نماییم.

فرامرزیان در مورد بدهی مالیاتی فدراسیونها نیز اظهار داشت: قسمتی از بدهی های مالیاتی، تكلیفی است كه باید صورت گیرد و برنامه ریزی كردیم و هماهنگی كردیم با سازمان مالیاتی كه صورت گیرد اما از مالیات عملكردی معاف هستند. شكایت كرده ایم اگر به نفع ما باشد كه هیچ اما اگر نبود به دنبال راهكار دیگر هستیم.
عضو هیات مدیره شركت توسعه و تجهیز در مورد تغییرات مكرر در مدیریت مجموعه های ورزشی خصوصاً مجموعه انقلاب اظهار داشت: شركت توسعه دولتی و مستقل است. هیات مدیره در محدوده اساسنامه فعالیت می كند و در مورد عملیات اجرایی چیزی برای هیات مدیره پیش بینی نشده است. البته ما هم می دانیم حجم تغییر مدیریت لطمه می زند.
فرامرزیان در مورد آخرین وضعیت پرداخت حقوق به دارندگان سهمیه المپیك اشاره كرد: هنوز پرداختی نداشتیم. در جلسه ستاد عالی بازیها كه فردا است، فهرست قطعی می شود تا یك مرحله پرداختی داشته باشیم. همین طور در جلسه فردا در مورد دستورالعمل پرداختی به سهمیه های تیمی و انفرادی هم تصمیم گیری می شود.
وی در مورد آخرین وضعیت بخشنامه پرداخت پاداش ها نیز اظهار داشت: پیش نویس و اصلاحیه آن انجام شد اما باز هم نیاز به اصلاحات دارد. تلاش می نماییم برای پیش از المپیك آنرا داشته باشیم. برای تمام رویداد هایی هم كه برگزار می گردد از همان بخشنامه تبعیت می شود.
منبع:

1398/08/25
14:00:54
5.0 / 5
4624
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت