تلاش شناگر معلول برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات بین المللی ایتالیا

تلاش شناگر معلول برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات بین المللی ایتالیا

به گزارش مرکز اسپرت ملی پوش شنا معلولان اظهار داشت: در حالی در مسابقات بین المللی ایتالیا شرکت خواهم کرد که 3 سال از شرکت در تورنمنت های برون مرزی دور بودم.


سینا ضیغمی که به همراه شاهین ایزدیار در مسابقات بین المللی ایتالیا شرکت خواهد کرد، در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: جهت شرکت در این مسابقات حدودا ۲ ماه است که تمرینات خودرا بصورت جدی و زیر نظر مربی تیم ملی آغاز نموده ام و تلاشم بر این است که پس از ۳ سال دوری از مسابقات برون مرزی، به بهترین نتیجه در ایتالیا دست پیدا کنم.
وی همین طور اظهار داشت: پس از ۲ ماه تمرین احساس می کنم بدنم به شرایط قبل برگشته و روند کار راضی کننده است. البته چون شناختی نسبت به حریفانم ندارم، شرایط بسیار سختی در ایتالیا خواهم داشت.
این شناگر معلول اشاره کرد: اعزام ما به ایتالیا ۱۶ اسفند است، اهتمام دارم تا زمان باقی مانده تمرینات را بصورت جدی در استخر آزادی دنبال کنم تا بعد از ۳ سال دوری از مسابقات، وضعیت خودرا از هر نظر در مسابقات بین المللی ایتالیا مورد ارزیابی قرار دهم و شانس حضور خودرا در بازیهای پاراآسیایی چین افزایش دهم.
وی در پاسخ به این پرسش که در چه ماده هایی در مسابقات بین المللی ایتالیا شنا خواهید کرد، اضافه کرد: ماده تخصصی من صد متر قورباغه و ۵۰ و ۱۰۰ متر کرال سینه است، امیدوار هستم در هر سه ماده بتوانم رکوردهای خوبی را به ثبت برسانم.
این شناگر معلول در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا از نظر امکانات و تغذیه شرایط در اردوهای آماده سازی راضی کننده است یا خیر؟ اظهار نمود: طی برگزاری ۲ ماه اردوی تمرینی شرایط خوبی از نظر امکانات و تغذیه داشتیم و مشکل خاصی وجود نداشت.
منبع:

1400/12/10
15:08:20
0.0 / 5
545
تگهای خبر: بازی , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت