حقیقی نوار بردهای استقلال را پاره کرد

حقیقی نوار بردهای استقلال را پاره کرد

مرکز اسپرت: مصاف نساجی مازندارن و استقلال در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر با تساوی بدون گل به انتها رسید.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، در جریان هفته بیستم رقابت های لیگ برتر، دو تیم نساجی و استقلال امروز(دوشنبه)، در ورزشگاه امام رضا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.
با این نتیجه استقلال با ۴۸ امتیاز در جایگاه اول جدول باقی ماند و نساجی مازندران با ۲۳ امتیاز در رده دهم جدول ایستاد.
نیمه اول
نساجی در ابتدای بازی، نمایش هجومی در زمین مسابقه ارائه داد و با این کار اهتمام کرد استقلالی ها را به عقب بکشاند. شاگردان الهامی روی چند موقعیت نصفه و نیمه، به نیمه زمین استقلال رسیدند اما فرصت های این تیم نتوانست راه به جایی ببرد.
استقلالی ها در دقیقه ۴، روی سانتر محمد دانشگر می توانستند به گل برسند اما ضربه ژستد با واکنش علیرضا حقیقی روبه رو شد و بعد از آن، امیرحسین حسین زاده روی ریباند می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او به مدافعان نساجی برخورد کرد. در ادامه جعفر سلمانی می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او نیز با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.
پس از تب و تاب بازی در دقایق اول، دو تیم مقداری شکل آرام تری به خود گرفتند و در میانه میدان اهتمام داشتند، با حفظ توپ، موقعیتی برای خود دست و پا کنند.
در دقیقه ۱۵ بازی، حامد شیری بازیکن تیم فوتبال نساجی، روی یک ضربه کاشته، شوتی روانه دروازه استقلال کرد که این ضربه با واکنش سید حسین حسینی روبه رو بود.
هم چنین ایوب کلانتری در دقیقه ۱۷، شوتی از پشت محوطه جریمه، روانه دروازه حریف کرد که این شوت هم راه به جایی نداشت.
رضا جعفری در دقیقه ۲۰، با نفوذ به محوطه جریمه استقلال، شوت خطرناکی روانه دروازه استقلال کرد که این ضربه با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.
رودی ژستد روی یک کار ترکیبی در دقیقه ۲۴، پشت محوطه جریمه نساجی صاحب موقعیت شد و اما شوت این بازیکن بی دقت بود و ثمری نداشت.
در دقیقه ۴۰ این مسابقه، زبیر نیک نفس روی پاس امیرحسین حسین زاده، توانست شوتی روانه دروازه نساجی کند اما ضربه او را حقیقی به کرنر فرستاد.
بازی در ادامه شکل درگیرانه داشت و تا اختتام نیمه اول فرصت خاصی شکل نگرفت تا این بازی در آخر این نیمه با تساوی بدون گل اختتام یابد.
نیمه دوم
نیمه دوم این دفعه با حملات تیم استقلال شروع شد. آبی پوشان در دقیقه ۴۶ با نفوذ به نیمه زمین نساجی صاحب موقعیت شدند اما در این بین شوت امیر حسین حسین زاده نتوانست دروازه علیرضا حقیقی را تهدید کند.
در ادامه رودی ژستد در دقیقه ۵۰، با نفوذ خود به محوطه جریمه نساجی، می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما شوت این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه ۵۵ این بازی، جدی ترین فرصت استقلالی ها شکل گرفت و امیرحسین حسین زاده از سمت راست محوطه جریمه نساجی، سانتری روی دروازه حریف ارسال کرد اما ضربه سر ژستد با واکنش دیدنی حقیقی مواجه گردید.
استقلالی ها در ادامه فشار خود روی دروازه نساجی ادامه دادند اما دفاع شاگردان الهامی تا اواسط نیمه مانع از گلزنی آبی پوشان پایتخت شد.
آمانوف در دقیقه ۶۸ این بازی، روی کار ترکیبی آبی ها، پشت محوطه جریمه حریف صاحبت موقعیت شد اما ضربه او بازهم با واکنش حقیقی به کرنر رفت.
آبی ها تا دقایق پایانی نیمه دوم اهتمام داشتند در این بازی سه امتیاز مورد نظر را به دست بیاورند اما شاگردان مجیدی هر چه زدند به در بسته خورد تا این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام برسد.
ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی، امیرمهدی جانملکی، رضا جعفری، ایوب کلانتری، حامد شیری، متین کریم زاده (دقیقه ۵۶ -مهرداد عبدی)، مرتضی منصوری، اکبر صادقی، مسعود شجاعی و کریم اسلامی
ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف غلامی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، صالح حردانی (دقیقه ۷۰- ارسلان مطهری)، جعفر سلمانی، امیرحسین حسین زاده (دقیقه ۸۲- آرمان رمضانی)، کوین یامگا و رودی ژستد (دقیقه ۵۵- عزیزبک آمانوف)
منبع:

1400/12/09
20:42:52
0.0 / 5
563
تگهای خبر: استقلال , بازی , بازیكن , تساوی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت