بنا:

فاکتور سنی تیم ملی پایین آمده

فاکتور سنی تیم ملی پایین آمده

به گزارش مرکز اسپرت خوزستان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اعتقاد دارد، خوزستان قدرت اول کشتی فرنگی از نظر کمیت و کیفیت خوزستان بوده و خواهد بود.


محمد بنا در حاشیه چهل و دومین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز، اظهار نمود: این رقابت ها تنها مسابقات جام تختی نیست و چرخه نهایی داخل تیم ملی کشتی فرنگی است که از بامداد روز گذشته شروع شد که البته کشتی های بامداد دلچسب نبود اما کشتی های عصر روز گذشته عالی بود.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: حساسیت کشتی ها امروز بیشتر می شود ولی در مجموع همه داشته های ما به جز هفت نفری که از حضور در این مسابقات معاف شده اند، در اهواز حاضر هستند و فکر می کنم کادر فنی و کمیته فنی هم راضی باشند.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: طی صحبتی که با آقای باوفا سرمربی تیم ملی جوانان داشتیم، در این رقابت ها به بسیاری از کشتی گیران جوان شانس دادیم. در مجموع فاکتور سنی تیم ملی بزرگسالان خیلی پایین آمده است و یک نسل جدید ساخته شده است و با پیگیری هایی که فدراسیون در رده پایه انجام می دهد، روز به روز این فاکتور سنی جوان هم می شود. همه کشتی گیران که در جام تختی کشتی گرفتند برای ما پدیده هستند.
وی در ادامه هم بیان نمود: جام تختی مرحله نهایی انتخابی تیم ملی است اما نه این که همه چیز صد درصد باشد و کشتی گیران مجدداً در فیلتر مسابقات خارجی قرار می گیرند و در نهایت می توانیم از نفرات که از دل این مسابقات انتخاب می شوند و هفت کشتی گیری که در مسابقات اهواز شرکت نکردند، برای اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا، مسابقات کشورهای اسلامی، بازی های آسیایی و جهانی صربستان استفاده نماییم.
بنا درباره کشتی فرنگی خوزستان هم اظهار داشت: خوزستان همیشه خوب بوده است و وقتی صحبت از کشتی فرنگی می شود، اول خوزستان و بعد در کنار آن از فارس و مازندران نام برده می شود. اما به نظر من قدرت اول کشتی فرنگی از نظر کمیت و کیفیت خوزستان بوده و خواهد بود.1400/12/05
12:43:54
0.0 / 5
472
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت