ماتراتزی:

این اینتر می تواند مثل سال ۲۰۱۰ تاریخ ساز شود

این اینتر می تواند مثل سال ۲۰۱۰ تاریخ ساز شود

مارکو ماتراتزی، برنده سه گانه معتقد می باشد که اینتر می تواند عملکرد فوق العاده سال 2010 را تکرار کند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، اینتر نخستین بازی خودرا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ۱۰ سال اخیر انجام خواهد داد. یک دهه پیش اینتر با هدایت مورینیو توانست فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود.
ماتراتزی اظهار داشت: بازی با پیراهن اینتر در لیگ قهرمانان بهترین چیز است، برای اینکه سن سیرو جو فوق العاده ای دارد. ما واقعاً به آن جو نیاز داریم! این امری اساسی است که در بازی اول ضعف نشان ندهیم، برای اینکه لیورپول در ضدحمله کشنده است. گل های خارج از خانه دیگر ارزش دو برابری ندارند، برای اینکه یوفا قوانین این فصل را تغییر داد. به همین خاطر باید اینتر در خانه حمله کند.
لیورپول شاید سخت ترین حریفی باشد که اینتر می توانست در این مرحله با آن روبرو شود، اما فراموش نمی کنم چه اتفاقی در مرحله یک هشتم نهایی سال ۲۰۱۰ مقابل چلسی افتاد. به یاد دارم که در یک بازی دوستانه پیش فصل در پاسادنا با آنها روبرو شدیم و وقتی مقابل آنها مساوی شدیم، فکر می کردم چگونه می توانیم این تیم خوب را شکست دهیم؟ به نظر می رسید آنها در سطح دیگری هستند. الان هم شرایط همین است و اینتر نباید بترسد و باید بازی خودرا بکند.
اینتر بازی رفت را ۲-۱ در سن سیرو برد، سپس با گل ساموئل اتوئو ۱-۰ استمفوردبریج را فتح کرد، در صورتیکه دیدیه دروگبا در اواخر بازی اخراج شد.1400/11/27
19:38:18
0.0 / 5
934
تگهای خبر: بازی , برند , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت