امیدواری عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال به عزل عزیزی خادم

امیدواری عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال به عزل عزیزی خادم

مرکز اسپرت: یک عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد در جلسه آتی این هیات برای برکناری عزیزی خادم، 6 رای لازم برای این مهم گرفتن خواهد شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مهرداد سراجی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال که خواهان عزل شهاب الدین عزیزی خادم از ریاست فدراسیون در جلسه آینده این هیات رییسه شده است، اظهار داشت: به استناد اساسنامه فدراسیون فوتبال، بیش از یک سوم اعضای هیات رییسه نامه ای به رئیس ارائه و نسبت به عزل رئیس فدراسیون فوتبال اقدام نمودند.

وی درباره ادعای سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه هیچ درخواستی برای عزل عزیزی خادم ارائه نشده است، اظهار نمود: احیانا ایشان نامه را مطالعه نکرده بود. هر جلسه ای باید دستور جلسه داشته باشد و اعضای هیات رییسه باید مفاد لازم را اعلام کنند که در این مورد عزل رئیس مدنظر است. فکر می نماییم با بیش از ۶ امضا به این نتیجه برسیم که آقای عزیزی خادم بطور موقت و تا برگزاری مجمع عمومی عزل شود.

سراجی در گفت و گو با اخبار شبکه سه، درباره دلیلهای تصمیم هیات رییسه برای عزل عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون اظهار داشت: اظهارنامه مالیاتی ارائه نشده است. شفافیت مالی نیست. مربیان ملی قرارداد ندارند. ما متوجه نشدیم VAR به چه شکلی از طرف شرکت مشکوک الهویه وارد ایران شد. نفهمیدیم چه مبلغی پرداخت گردید. حذف استقلال و پرسپولیس از دیگر مباحث مهم بود که رقم خورد. هم اکنون افرادی تصمیم می گیرند و درباره اساسنامه به فیفا ایمیل می زنند که فاقد جایگاه قانونی هستند.

این عضو هیات رییسه درباره نظر فیفا و دخالت آنها در این مساله اظهار داشت: اتفاق نخواهد افتاد. همه چیز بر طبق و در قالب اساسنامه فدراسیون است. فیفا هم اساسنامه را تایید کرده است. درخواست برای عزل رئیس، چیزی عجیبی نیست.

منبع:

1400/11/21
15:25:37
0.0 / 5
657
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت