رئیس فدراسیون بدمینتون كشور:

فارس میزبان خوبی برای مسابقات بین المللی بدمینتون فجر است

فارس میزبان خوبی برای مسابقات بین المللی بدمینتون فجر است

مرکز اسپرت: رئیس فدراسیون بدمینتون کشور اظهار داشت: فارس و شیراز میزبانی خوبی در مسابقات فجر ایران دارند و اگر اومیکرون وجود نداشت ۳۰ کشور جهان در این مسابقات حضور داشتند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، محمدرضا پوریا پس از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران، بیان نمود: برنامه ریزی ویژه ای طی چندین سال گذشته برای برگزاری مسابقات فجر در کشور صورت گرفته است و همین برنامه ها باعث شد طی چندین سال گذشته این مسابقات جایگاه خویش را در عرصه جهانی پیدا کند.
وی اضافه کرد: سی امین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر از ۱۸ لغایت ۲۲ بهمن ماه در شیراز برای دومین سال متوالی برگزار شده است و باتوجه به استمرار برگزاری این مسابقات شاهد می باشیم که این مسابقات در تقویم فدراسیون جهانی بعنوان مسابقات فجر ایران ثبت شده است.
پوریا خاطرنشان کرد: این مسابقات بگونه ای است که افرادی که در این دوره از مسابقات حضور داشته اند دارای رنکینگ جهانی کمتر از ۱۰۰ هستند که نشان از اهمیت این رویداد دارد.
رئیس فدراسیون بدمینتون افزود: نگاه فدراسیون جهانی این گونه است که میزبانی شیراز را خوب ارزیابی کرده این در شرایطی است که اگر به دنبال پیشرفت هستیم باید مسابقات دارای ثبات باشد.
به گفته این مقام مسئول سال آینده این مسابقات در آذربایجان شرقی برگزار می شود.


1400/11/20
21:04:34
0.0 / 5
544
تگهای خبر: تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت