توضیح روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک در مورد بازگشت هادی رضایی

توضیح روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک در مورد بازگشت هادی رضایی

کمیته ملی پارالمپیک در مورد بازگشت هادی رضایی به تیم ملی والیبال نشسته ایران توضیحاتی ارائه نمود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، در توضیح روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک آمده است: «محتوای گزارشی با عنوان «برگزاری نشست های شخصی و جمعی؛ رایزنی کمیته پارالمپیک برای بازگشت هادی رضایی به والیبال نشسته» منتشره در خبرگزاری مهر مورخ ۱۶ بهمن ماه تکذیب می شود.
بازگشت آقای هادی رضایی توسط رئیس کمیته یا از سوی کمیته ملی پارالمپیک پیگیری نشده و نشست هایی برای بازگشت ایشان برگزار نشده است.
توضیح این که برای کلیه رشته های زیر پوشش پارالمپیک شامل والیبال نشسته برای بازی های پاراآسیایی هانگژ و و پارالمپیک پاریس، نشست های فنی برگزار شده و مسائل مبتلا به این رشته ها تحت بررسی است.
طبیعی بوده که آقای هادی رضایی بعنوان نخبه این رشته در جلسات والیبال نشسته شرکت نماید کما این که ایشان هم عضو هیات اجرایی کمیته هستند و هم از سوی فدراسیون، سرپرستی برگزاری مسابقات والیبال نشسته کشور را به عهده دارد.
این که در گزارش شما آمده که جلسات شخصی و جمعی برای بازگشت آقای رضایی برگزار شده و رئیس کمیته چنین خواستی را پیگیری می کند، تکذیب می شود.
انتخاب سرمربی رشته های مختلف به عهده فدراسیون ها است و کمیته ملی پارالمپیک تنها شرایط لازم برای این انتخاب را مصوب و ابلاغ می کند و دخالتی در انتخاب فدراسیون ها ندارد.»


منبع:

1400/11/17
22:42:47
0.0 / 5
670
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت