برگزاری دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در 21 بهمن

برگزاری دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در 21 بهمن

دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان ۲۱ بهمن میان نفرات سوم مشترک و کاراته کای انتخاب شده از جانب کادرفنی برگزار می گردد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، فرخناز ارباب، سرمربی تیم ملی بانوان در اینباره اظهار داشت: با آخر مسابقات قهرمانی کشور (مرحله اول انتخابی تیم ملی) در هر وزن پنج کاراته کای معرفی گشتند. این کاراته کاها شامل نفرات اول، دوم، سوم مشترک و یک ورزشکار به انتخاب کادرفنی تیم ملی هستند.
وی ادامه داد: دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، بازیهای کشورهای اسلامی و بازیهای آسیایی هانگژو ۲۱ بهمن میان نفرات سوم مشترک و کاراته کای انتخاب شده از جانب کادرفنی (در مجموع ۳ ورزشکار) برگزار می گردد تا در نهایت یک کاراته کا به مرحله بعدی انتخابی راه پیدا کند.
ارباب افزود: در انتخابی سوم بانوان، در هر وزن چهار کاراته کا حضور خواهند داشت. این افراد شامل ملی پوش ایران در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱، نفرات اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور و کاراته کای برگزیده از دومین مرحله انتخابی خواهند بود. طبق برنامه ریزی صورت گرفته آنها سه هفته در تاریخ های ۶، ۱۳ و ۱۸ اسفند به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مبارزه می کنند تا در نهایت در هر وزن سه کاراته به عضویت تیم ملی درآید.
سرمربی تیم ملی کاراته بانوان خاطرنشان کرد: بر مبنای برنامه ریزی صورت گرفته، اولین اردوی تیم ملی بانوان از ۱۹ تا ۲۵ اسفندماه در تهران تشکیل می شود تا ورزشکاران آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بعنوان نخستین رویداد مهم پیش روی کاراته ایران شوند. بازیهای کشورهای اسلامی و بازیهای آسیایی هانگژو دیگر مسابقاتی هستند که نفرات اعزامی آن از میان کاراته کاهای حاضر در اردوی تیم ملی انتخاب می شوند.
منبع:

1400/11/16
23:15:44
0.0 / 5
384
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت