سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه:

بازی روان و با تمرکز دلیل پیروزی ما بود

بازی روان و با تمرکز دلیل پیروزی ما بود

به گزارش مرکز اسپرت گلستان سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به این که در بازی امروز در دو دست بازی گره خورده بود، اظهار داشت: سعی کردیم با یک بازی روان و با تمرکز بالا به پیروزی برسیم.


محمدرضا تندروان در گفت و گو با ایسنا بعد از برد مسابقه حساس تیم شهرداری ارومیه در مقابل شهرداری گنبدکاووس با اشاره به تلاش بازیکنان این تیم تا آخرین امتیازها در هر ست، اظهار نمود: برای ما این بازی یک بازی بسیار مهم بود برای اینکه چند هفته بود که نتایج خوبی به دست نیاروده بوده و شکست خورده بودیم.
وی با اعلان اینکه ما برای برد و باخت به این مسابقه نیامدیم و فقط خواستیم بازی روانی را ارائه دهیم، اضافه کرد: خوشحالم که امروز موفق شدیم نتایج تلاشهای کادر فنی برای بازگشت روحیه و عزم تیمی را ببنیم و بار دیگر قدرت خودرا به نمایش بگذاریم.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با تاکید بر این که فکر میکنم امشب بینندگان تلویزیونی بازی خوبی را شاهد بودند، اشاره کرد: تیم قدرتمند شهرداری گنبدکاووس در دو دست واقعا ما را اذیت کرد اما ما با تمرکز بالا خصوصاً در امتیازات بالا و انجام یک بازی روان توانستیم موفق شویم.
تندروان با اشاره به این که ما چند مصدوم داشتیم و در نیم فصل دوم تا به امروز هیچ گاه تیم کاملی را در اختیار نداشتیم، افزود: با توجه به این که حضورمان در مرحله پلی آف قطعی شده است تلاش می کنم در هفته های آتی از چند بازیکن خود بیشتر محافظت کنم تا تیمی کامل را در مرحله بعدی در اختیار داشته باشیم.
وی با اعلان اینکه البته در تمامی بازیها برای بردن به میدان خواهیم رفت، افزود: امیدوار هستم با اضافه شدن بازیکنان مصدوم به تیم بتوانیم در مرحله حذفی مسابقات کیفیت بهتری را از خودمان به معرض نمایش گذاشته و نتایج درخشانی را به دست بیاوریم.
منبع:

1400/11/13
23:00:30
0.0 / 5
777
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت