طالقانی عنوان كرد

۶۰ درصد پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی به فوتبال استان ها می رسد

۶۰ درصد پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی به فوتبال استان ها می رسد

خوزستان رئیس هیات فوتبال خوزستان ضمن اشاره به دیدار خود با عزیزی خادم رئیس فدراسیون، اظهار داشت: او عنوان نمود ۶۰ درصد از پاداش صعود به جام جهانی قطر و آن پول هایی که بلوکه شده در فیفا دارند را حتما به هیات های استانی اختصاص خواهند داد و این نوید بزرگی است.


عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان در حاشیه بازید از هیات فوتبال شهرستان هویزه و سوسنگرد، اظهارکرد: ما به حضور مدیر کل جدید ورزش و جوانان خوزستان بسیار خوشبین هستیم چون او خروجی ورزش استان بوده و آشنایی کامل با مشکلات ورزش استان را دارد و مطمئنا ورزش استان در آینده با حضور و تدبیر مدیریتی او متحول خواهد شد.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: امیدوارم دولت با اختصاص دادن اعتبارات مالی قابل توجه به ورزش و به ویژه نگاه محبت آمیز به فوتبال سبب شود که در آینده شاهد شکوفایی سخت افزاری فوتبال در سرتاسر کشور باشیم.
رئیس هیات فوتبال خوزستان اظهار داشت: در دیداری که به تازگی با آقای عزیزی خادم در اهواز داشتیم، او عنوان نمود ۶۰ درصد از پاداش صعود به جام جهانی قطر و آن پول هایی که بلوکه شده در فیفا دارند را حتما به هیات های استانی اختصاص خواهند داد و این نوید بزرگی است که در صورت تحقق یافتن، تحول بزرگی در فوتبال استان ها رقم خواهد زد.
وی هم چنین در مورد برنامه های استعدادیابی هم اظهار داشت: سوسنگرد معدن بکر استعدادهای درخشان فوتبال است؛ حسن بت سعید، رحیم زهیوی، احمد جبوری و... از این شهرستان به فوتبال کشور معرفی گشتند. ازاین رو استعدادیابی را جدی تر دنبال کنید تا از این طریق با معرفی استعدادهای درخشان سهم بیشتری در فوتبال استان و کشور داشته باشید. قسمتی دیگر از استعدادیابی، در کشف داوران ومربیان است که هیات شهرستان برای تحقق آن باید بیشتر تلاش کند و ما هم حمایت خواهیم کرد.
طالقانی همینطور اظهار داشت: تیم ملی ایران با تیم ملی عراق در مقدماتی جام جهانی یک بازی بسیار سرنوشت ساز دارد و ان شاءالله بعد از پیروزی در این دیدار و صعود به جام جهانی شادی فوتبالی فضای کشور را خواهد گرفت و این شور و نشاط با هیچ پولی قابل قیاس نیست.
گفتنی است؛ رئیس هیات فوتبال خوزستان در نشست صمیمی که با اعضای هیات فوتبال شهرستان سوسنگرد داشت، قول همکاری برای حضور نماینده فوتبال سوسنگرد در رقابت های فوتبال زیر ۱۷ سال استانی را داد.1400/11/07
11:16:46
0.0 / 5
574
تگهای خبر: بازی , پیروزی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت