كوهیان:

تمرکز بهتری نسبت به سپاهان داشتیم

تمرکز بهتری نسبت به سپاهان داشتیم

مرکز اسپرت: سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان معتقد می باشد که دلیل پیروزی شاگردانش در داربی اصفهان، حفظ تمرکز در نیمه دوم بازی بود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، فرزاد کوهیان سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان درباره پیروزی مقابل سپاهان توضیح داد: سپاهان تیم خوبی است، بازیکنان و کادرفنی خوبی در اختیار دارد. طبیعی بود که بازی سختی باشد و این مساله را از قبل می دانستیم. در نیمه نخست به سبب برخی اتفاقاتی که افتاد بازیکنان ما تمرکز کافی نداشتند اما در نیمه دوم از تجربه خود بهره برده و بازی را کنترل کردند تا با عملکرد خوب در کوارتر چهارم، بازی را به سود خود رقم بزنیم.
او درباره این که نقطه عطف بازی در کوارتر چهارم کجا بود که اختلاف افزایش یافت؟ توضیح داد: خیلی نمی خواهم وارد جزییات فنی بازی شوم اما همیشه تیمی که در روند بازی تمرکز خودرا بهتر حفظ کند نتیجه بهتری خواهد گرفت. خوشبختانه تیم ما در این مساله بهتر از حریف عملکرد و نتیجه مناسب را به دست آوردیم.
سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان، درباره وضعیت مصدومیت ارسلان کاظمی، فرید اصلانی و حامد سهراب نژاد نیز اظهار داشت: آنها شرایط خوبی دارند و روز به روز درحال بهتر شدن هستند. امروز هم ارسلان پس از ده روز به تیم کمک کرد، اما حامد سهراب نژاد هنوز نتوانسته است برگردد و درحال حاضر از او استفاده نکرده ایم. متاسفانه فوت پدر او نیز شرایط را سخت کرد.

کوهیان در مورد برگزاری مرحله مقدماتی لیگ برتر در دو مرحله نیز اظهار داشت: این تصمیم ابتدای فصل گرفته شد و بنده در آن جلسه حضور نداشتم، پس نمی توانم بصورت دقیق در این مورد صحبت کنم. در جریان موارد مطرح شده درباره موضوعی که گفتید نیستم و نمی توانم در این مورد اظهار نظر کنم.
منبع:

1400/11/05
20:33:19
0.0 / 5
727
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت