محرومیت بازیکن آذرباتری ارومیه توسط سازمان لیگ والیبال

محرومیت بازیکن آذرباتری ارومیه توسط سازمان لیگ والیبال

مرکز اسپرت: سازمان لیگ فدراسیون والیبال علیرضا شاه علی رامشه بازیکن تیم آذرباتری ارومیه را تا تشکیل کمیته انضباطی از حضور در مسابقات محروم کرد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران چهارشنبه، ۲۹ دی با هفت دیدار مورد پیگیری قرار|گرفت.

تیم های آذرباتری ارومیه و لبنیات هزار آمل در سالن غدیر ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده آمل در ست های اول و دوم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲ و ۲۶ بر ۲۴ میزبان خودرا شکست داد.

در طول دو ست این مسابقه تیم میزبان در کنترل تماشاگران موفق عمل نکرد و به دفعات تماشاگران از کلمات نامناسب استفاده کردند که ناظر مسابقه چند بار از مسئولان باشگاه و اجرائی سالن خواست تماشاگران را کنترل کنند.

بعد از اختتام ست دوم، ناظر مسابقه برمبنای بخشنامه اجرائی و انضباطی مسابقات از ادامه مسابقه جلوگیری کرد و بازی متوقف گردید تا کمیته انضباطی درباره این مسابقه تصمیم گیری کند.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال طبق گزارش ناظر این دیدار علیرضا شاه علی رامشه بازیکن شماره یک تیم آذرباتری ارومیه را به سبب توهین به داور مسابقه تا تشکیل جلسه کمیته انضباطی از حضور در مسابقات محروم کرد.

انتصاب دبیر سازمان لیگ و نایب رییس کمیته ساحلی

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در احکامی جداگانه دبیر سازمان لیگ و نایب رییس کمیته ساحلی را منصوب نمود. بر این اساس محسن ترابی بعنوان دبیر سازمان لیگ و نادر انصاری بعنوان نایب رییس کمیته ساحلی فدراسیون منصوب شدند.

منبع:

1400/11/02
15:54:43
0.0 / 5
665
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت