صالحی امیری در جمع فدراسیون ها:

سال جاری شرایط بهتری نخواهیم داشت

سال جاری شرایط بهتری نخواهیم داشت

رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: سال جاری شرایط بهتری نخواهیم داشت و باید انطباق بین نیاز و مطالبات داشته باشیم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری در نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی عنوان کرد: ورزش ایران برای رسیدن به موفقیت و قله افتخار یک راه دارد و آن هم وفاق و همدلی با محوریت وزارت ورزش است. قدردان مدیران قبلی یعنی علی نژاد، داورزنی و سجادی هستیم و قدردان پذیرش مسئولیت در این شرایط توسط پولادگر هستیم.
وی تصریح کرد: همه ما می دانیم منابع ورودی محدود و نیازها زیاد است. سال جاری شرایط بهتری نخواهیم داشت و باید انطباق بین نیاز و مطالبات داشته باشیم. میانگین تخصیص ما 120 تا 130 درصد است و تلاش می نماییم تا آخر سال تخصیص دیگری داشته باشیم.
صالحی امیری اضافه کرد: تجلیل از پیشکسوتان یک پیام روشن دارد و تبار ورزش را فراموش نخواهیم کرد. اگر ورزش ایران سبز است، بخاطر ریشه های ماست که پیشکسوتان هستند. یکی از اهداف جدی ما از روز اول گسترش فعالیتهای فرهنگی از جنس اثر بخشی است. باید با رویکرد پهلوانی پیش برویم که با شعار و بنر امکان پذیر نیست.
رییس کمیته ملی المپیک عنوان کرد: موزه ملی ورزش اثبات هویت ورزش ایران زمین بود که عنوان آنرا ملی گذاشتیم. آرم آن مجموعه هم ورزش است که متعلق به ملت ایران است و کسی مالک آنجا نیست. همه آثار ثبت و ضبط شده اند. تاریخ شفاهی ایران هم بعنوان بزرگ ترین منبع برای همه اساتید، دانشجویان و... در ایران و جهان خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: از دبیر در فدراسیون کشتی، طباطبایی در فدراسیون کاراته، دادگر در تیراندازی به خاطر درخشش در المپیک قدردانی می کنم همینطور قدردان سایر فدراسیون ها که جایگاه خویش را در المپیک ارتقا دادند.
صالحی امیری تصریح کرد: جلسه ستاد عالی بازی های المپیک با ریاست دکتر سجادی چند جلسه برگزار شده است و تلاش می نماییم موفقیت های ورزش در مسابقات پیش رو بازهم تکرار شود.

1400/11/01
19:22:24
0.0 / 5
926
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت