دروغ آغازگر همه مشكلات است؛

سه خط قرمز محمد پولادگر برای فعالیت در معاونت توسعه ورزش قهرمانی

سه خط قرمز محمد پولادگر برای فعالیت در معاونت توسعه ورزش قهرمانی

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: سه خط قرمز در حوزه کاری برای خودم قائل هستم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سیدمحمد پولادگر در جلسه مشترک روسای فدراسیون های ورزشی ضمن اشاره به برگزاری مراسم خاکسپاری و تدفین دو شهید گمنام عنوان کرد: حضور دو گوهر پرارزش در وزارت ورزش و جوانان سبب افتخار جامعه ورزش است و خوشحالیم که با همدلی همه مجموعه، خاکسپاری این دو شهید به خوبی برگزار گردید.
وی همینطور درمورد انتخابش بعنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اضافه کرد: تشکر می کنم از دکتر سجادی که به بنده اطمینان کردند. تلاش و تلاش خویش را انجام خواهم داد که درخدمت همه فدراسیون ها باشم و بعنوان نماینده همه فدراسیون ها تلاش می نماییم در عرصه قهرمانی اهداف عالی انقلاب و نظام را محقق نماییم.
پولادگر تصریح کرد: سه خط قرمز در حوزه کاری برای خودم قائل هستم. نخستین خط قرمز ما شبهه مالی است و هرچه در حوزه قهرمانی هزینه نماییم بطور قطع بازخورد خوبی خواهیم گرفت. دیگر خط قرمز ما در نظر نگرفتن شئونات اسلامی است و باید همچون گذشته اخلاقیات در صدر باشد. دیگر خط قرمز من در کار دروغ است. چون دروغ آغازگر همه مشکلات است.
وی افزود: ۱۰ فدراسیون در آستانه اتمام ریاست بودند که در این راستا چند انتخابات برگزار گردید. تبریک می گوییم خدمت دوستانی که باردیگر توانستند رای اکثریت مجمع را کسب کنند. این آمادگی در معاونت قهرمانی است که به همه فدراسیون ها کمک نماییم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اظهار داشت: اساسنامه جدید فرصت خوبی را برای همه فدراسیون ها بوجود آورده و باید در هیات رییسه ها بهترین تصمیم گرفته شود. تلاش می نماییم که انتخابات دیگر فدراسیون ها را در موعد مقرر برگزار نماییم.

1400/11/01
12:25:55
0.0 / 5
820
تگهای خبر: فدراسیون , قهرمانی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت