پولادگر:

تا دو هفته دیگر به فدراسیون ها پرداخت داریم

تا دو هفته دیگر به فدراسیون ها پرداخت داریم

نشست وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در آکادمی ملی المپیک درحال برگزاری است.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، نشست حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک درحال برگزاری است. در این جلسه سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک، سید محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و دیگر مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به همراه روسای فدراسیون های ورزشی حضور دارند.
در ابتدای این جلسه بعد از قرائت کلام الله مجید و سرود مقدس ایران، کلیپی از تشییع و خاکسپاری دو شهید گم نام در محل وزارت ورزش و جوانان پخش گردید.
سپس محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در گزارش خود خطاب به اعضای جلسه، اظهار داشت: خدا را شکر خاکسپاری دو شهید گم نام در وزارت ورزش که آرزوی خیلی ها بود صورت گرفت. این روزها بطور معمول همه طلب دارند و خودرا مدیون نمی دانند و این دو شهید بزرگوار به یاد ما می آورند که مدیون هستیم.
وی اضافه کرد: با کمال احترامی که برای همه شما قائلم باید بگویم ۳ خط قرمز دارم، یکی شبهات مالی است که به نظر من هر چه در این عرصه بشود تا عملیات مالی شفاف باشد اجحاف نکرده اید. حیف و میل نشانه ناکارآمدی است، آن هم در این شرایط اقتصادی کشور. مورد دیگر در نظر نگرفتن شئونات اخلاقی است. ما زمانی در ورزش زبانزد اخلاق بودیم. بی حرمتی به پیشکوستان و بزرگان نباید رخ بدهد. مورد سوم دروغ است. خدایا به تو از شر دروغ پناه می بریم و امیدوار هستم از این نظر محیط ورزش سالم باشد.
پولادگر اضافه کرد: ۱۰ فدراسیون در آستانه اتمام ریاستشان بود یا دوره شان تمام شده بود که انتخابات آنها اجرا شد. در هر حال اساسنامه جدید است و ممکنست شبهاتی برای شما بوجود آورد اما دوستان ما آماده هستند کمک کنند تا طبق اساسنامه ای که نشان از بلوغ جامعه وررش است، جلو بروند. دقت کنید در هیات رییسه چه چیزی تصویب می کنید. چند انتخابات هم در راه داریم و چند فدراسیون که در ابتدای سال آینده باید انتخابات برگزار کنند باید تلاش کنند تا طبق اساسنامه جدید اینکار را شروع کنند.
پولادگر اشاره کرد: تاکید داشتیم ابتدا حساب فدراسیون ها مقداری شارژ شود اما امکان انجام آن مهیا نشد. این اتفاق در دو هفته بعد انجام می شود و شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.1400/10/30
11:01:13
0.0 / 5
858
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت