منفی شدن تست کرونا دو شمشیرباز ایرانی در روسیه و بازگشت به کشور

منفی شدن تست کرونا دو شمشیرباز ایرانی در روسیه و بازگشت به کشور

به گزارش مرکز اسپرت دو شمشیرباز اسلحه اپه کشورمان که به علت تست کرونا در روسیه قرنطینه شدند با منفی شدن تست مجدد به کشور بازگشتند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه که به روسیه سفر کرده بودند تا در مسابقات بین المللی و کمپ تمرینی مشترک با ملی پوشان این کشور شرکت نمایند، گرفتار کرونا و مبتلا شدن به این ویروس شدند.
این مشکل وقتی گریبانگیر ملی پوشان اسحه اپه ایران شد که آنها به کار خود در مسابقات بین المللی روسیه آخر داده بودند اما تستی که برای ورود به کمپ تمرینی از آنها گرفته شد، مبین مبتلا شدن شان به کرونا بود. بنابراین آنها وارد قرنطینه شدند.
بعد از گذشت چند روز از قرنطینه شمشیربازان ایران در روسیه، تست مجددی از آنها گرفته شد. نتیجه این مرحله از تست پاک بودن محمد رضایی و محمدرضا وثوقی و البته نماینده حراست را نشان داد. بنابراین این سه نفر شامگاه یکشنبه به کشور بازگشتند.
مهدی رحیم زاده فرجی سرمربی تیم و محمد شجاعی و احمدرضا کنعانی دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه هستند که کماکان در قرنطینه روسیه به سر می برند. نتیجه تست آخر این سه نفر بازهم مثبت بود.

1400/10/27
23:01:54
0.0 / 5
835
تگهای خبر: بازی , برند , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت